Alchymista: Venkovní úniková hra v Praze Praha

Udělejte radost jedinečným dárkem Alchymista: Venkovní úniková hra v Praze Praha za příjmemnou cenu 1499 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1499 Kč
4.7 / 5 (17 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Alchymista: Venkovní úniková hra v Praze Praha

Zážitek začíná na pražské Malé Straně v ulici Mělnická 12, kde účastníci dostanou brašnu s pozamykanými kapsami. Do těch se dostanou postupně po vyluštění úkolů. Žádné mobilní aplikace, vše budou muset najít se svým týmem sami. V Praze byly nalezeny spisy, které se vymykají všemu, co nás moderní věda učí. Naznačují, že tu v 17. století sahala moc alchymistického spolku Qui Scitis až ke králi. Postavit se jim nebylo jednoduché. Přesto se našel odvážlivec a pokusil se o to. Úkolem téhle propracované únikové hry je zjistit, co se odehrálo. Stihnou to za 4 hodiny? Hra osloví všechny náročné hračičky, kteří už mají s únikovkami zkušenosti. V týmu můžou být 3 osoby a minimálně jeden člen týmu musí být starší 18 let.

Darujte jedinečný dárek Alchymista: Venkovní úniková hra v Praze Praha za zajímavou cenu 1499 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: cca 4 hodiny
  • Specifikace: Úniková hra Alchymista
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Netradiční
  • Počet osob: 3 osoby

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Alchymista: Venkovní úniková hra v Praze Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené