BOSNA – hory, města, moře | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí

Obšťastněte netradičním dárkem BOSNA – hory, města, moře | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí za nízkou cenu 12500 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
12500 Kč
4.4 / 5 (28 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku BOSNA – hory, města, moře | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí

1. den Brno Sejdeme se v pondělí v 10:00 v Brně a po úvodu vyrazíme, čeká nás noční přejezd do Bosny 🙂 2. den Pyramida Slunce Takzvané Bosanske piramide jsou něčím, co v Evropě opět nemá obdoby. Ještě stále se jedná o novinku, co se objevů týče, a ne každý ji plně uznává. Podle výzkumu mnoha světových archeologů a egyptologů se v oblasti Visoko skutečně vyskytují pyramidy. Z dálky, obvykle ze silnice, vypadají všechny jako normální zelené zarostlé i zalesněné kopce. Jsou si však nápadně podobné a jejich základem je podivný materiál, evidentně vytvořený člověkem. Pod pyramidami se prý také proplétá rozsáhlý podzemní labyrint. Ravne U většiny pyramidových komplexů po celém světě jsou podzemní chodby. Odborné výzkumy ukazují, že v Bosenském údolí pyramid existuje dosud neobjevená rozsáhlá síť podzemních chodeb. Vstup do podzemního labyrintu byl objeven v roce 2006. 3. den Sarajevo Vzhledem k dlouhé historii náboženské a kulturní rozmanitosti se Sarajevu někdy říká „Jeruzalém Evropy“ nebo „Jeruzalém Balkánu“. Je jedním z mála velkých evropských měst, kde se v jedné čtvrti nachází mešita, katolický kostel, pravoslavný kostel i synagoga. Visočica Přesuneme se ze Sarajeva do horské oblasti Visočica a přespíme tu ve stanech. Druhý den nás čeká výlet po místních horách. 4. den Visočica Uděláme si 12kilometrový výlet „nalehko“ po místních horách. Visočica  je pohoří v centrální Bosně a Hercegovině, které tvoří hranici mezi Bosnou a Hercegovinou. Mostar Odpoledne se přesuneme do Mostaru. Impozantní místo jehož dominantou je „Stari most“. Situováno je v údolí řeky Neretva, mezi horami Hum a Velež. Zažijeme si večerní atmosféru tohoto města. 5. den Mostar Dopoledne ještě strávíme ve města, zajdeme si na snídaní a ochutnáme ruch balkánské kultury. Međugorje Poutní místo, kde úsajně došlo 24. června 1981 ke zevení Panny Marie. 6. den Kravica Kravica je jeden z největších vodopádů v Hercegovině vůbec a rozhodně ten nejúžasnější. Vodopád samotný má přirozeně jezírko vytvořené padající vodou. Podgora Dopoledne se přesuneme do Chorvatska do města Podgora a užijeme si odpočinkový den u moře 🙂 Večer nasedneme do auta a pojedeme zpět do ČR. 7. den Brno Do Brna dojedeme někdy v dopoledních hodinách.

Darujte jedinečný dárek BOSNA – hory, města, moře | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí za přívětivou cenu 12500 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 7 dní
  • Specifikace: BOSNA – hory, města, moře | Sebepoznání skrze cestu 31. 7. 2023 (7 dní)
  • Lokalita: Zahraničí

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem BOSNA – hory, města, moře | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky