Černá Hora | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí

Obdařte zážitkem Černá Hora | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí za perfektní cenu 12900 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
12900 Kč
4.8 / 5 (12 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Černá Hora | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí

1. den Sejdeme se v 9:00 v Brně a po společném úvodu vyrazíme. Cesta autem do Černé hory trvá přibližně 12 hodin, proto si ji rozdělíme a tento den přespíme v Srbsku u impozantní řeky Uvac kousek od Zlatarského jezera (Zlatarsko jezero).  Brno Místo srazu 2. den Ráno přejedeme do Černé hory a zamíříme rovnou do národního parku Durmitor, kde si dáme 8kilometrový výlet do hor kolem Černého jezera (Crno jezero) k vrcholu Malý Medvěd (2217 m.n.m.). Odpoledne se můžeme stavit v obci Žabljak na jídlo a doplnění zásob a pak už nás čeká 1,5hodinový přejezd autem podél krásné řeky Tara, u které i přespíme ve stanech nebo pod širým nebem. Bobotov kuk Žabljak 3. den Dnes přejedeme do národního parku Biogradská Gora, kde se dopoledne projdeme a vykoupeme v Biogradském jezeru a poznáme zase jiný kus přírody stejné země. Odpoledne pak zamíříme do civilizace a to rovnou do hlavního města Podgorici, kde dnes budeme i spát na domluveném ubytku. Prozkoumáme centrum starého města, ochutnáme místní kuchyni a celkově si užijeme večerní atmosféru města na Balkáně. Biogradska Gora Lake Biograd Podgorica 4. den Dopoledne se zastavíme vykoupat ve Skadarském jezeře – krásném krasovém jezeře na hranicích Černo hory a Albánie. Pak už zamíříme do pohoří Lovćen, které nám nabízí i výhled na Kotorský záliv a pobřeží Jaderského moře. Projdeme si to tu i projedeme a přespíme ve stanech. Lake Skadar Lovćen 5. den Dopoledne se přesuneme do impozantního přímořského městečka Kotor. Projdeme si to tu, dáme si i čas každý sám pro sebe, odpočineme u moře, nasajeme večerní atmosféru balkánského městečka,… a přespíme tu na domluveném ubytování. Kotor 6. den Sobota je variabilní – potřebujeme se už přiblížit k ČR, ale bude záležet, kam nás to bude táhnout. Můžeme jet přes Bosnu a Hercegovinu a po cestě navštívit národní park Sutjeska, hlavní město Sarajevo a nebo třeba bosenské pyramidy. Druhou variantou je vzít to spodem přes Chorvatsko a po cestě si dát odpočinek na pláži u moře. Toto rozhodnutí nechávám na nás jako na skupině, uvidíme kam nás to bude táhnout a na co budeme mít chuť. Přespíme někde ve stanech tak, abychom to do Česká měli cca 5-6 hodin jízdy. Sutjeska 7. den Do ČR plánujeme přijet někdy kolem poledne. Brno

Darujte jedinečný dárek Černá Hora | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí za přívětivou cenu 12900 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 7 dní
  • Specifikace: Černá Hora | Sebepoznání skrze cestu 3. 7. 2023 (7 dní)
  • Lokalita: Zahraničí

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Černá Hora | Sebepoznání skrze cestu Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky