Cukrářský kurz: Výroba cupcakes pro děti i dospělé Praha

Potěšte své blízké zážitkovým dárkem Cukrářský kurz: Výroba cupcakes pro děti i dospělé Praha za výhodnou cenu 1590 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1590 Kč
4.6 / 5 (26 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Cukrářský kurz: Výroba cupcakes pro děti i dospělé Praha

Gurmánský zážitek probíhá v Praze na Holešovické tržnici, v hale 36. O účastníky se postará zkušená cukrářka Monika Křemenová, pro kterou se pečení stalo z koníčku plnohodnotnou prací. Co se během kurzu přípravy cupcakes dítě naučí? Účastníci si vyzkouší celý proces výroby cupcakes od přípravy těsta přes míchání krémů až po finální zdobení. Kdyby to s přípravou těsta neklaplo, je ještě připravené těsto v záloze, aby malí cukráři nepřišli o žádnou fázi přípravy. Co se hodí vědět? V ceně kurzu jsou všechny suroviny, zapůjčení cukrářského vybavení a také konzumace nápojů. Kurz probíhá v malém kolektivu s maximálně 11 dalšími účastníky. Doba trvání je 3–3,5 h. Hotové výtvory si účastníci samozřejmě odnesou domů, kde se s nimi mohou pochlubit. Kurz je vhodný pro děti o 6 do 10 let. Kurzu se mohou účastnit děti samy, nebo za doprovodu 1 dospělého (zahrnuto v ceně), případně 2 dospěláků (za příplatek 250 Kč).

Darujte originální zážitek Cukrářský kurz: Výroba cupcakes pro děti i dospělé Praha za přívětivou cenu 1590 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: cca 3 hodiny
  • Specifikace: Cupcakes pro děti (6-10 let)
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Počet osob: 1 dítě (6-10 let)

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Cukrářský kurz: Výroba cupcakes pro děti i dospělé Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín