Degustace dominikánských rumů Praha

Potěšte zážitkem Degustace dominikánských rumů Praha za příjmemnou cenu 1290 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1290 Kč
4.1 / 5 (8 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Degustace dominikánských rumů Praha

Tato degustace je výběrem toho nejlepšího, co Dominikána nabízí, všechny rumy jsou staré více než 20 let a pyšní se obrovským množstvím ocenění, která sbírají na soutěžích po celém světě. V průběhu večera se postupně ochutnají tyto vzorky: Presidente 23 Años Puntacana XOX 50 Aniversario Exquisito 1985 Quorhum 30 Años Aniversario Unhiq XO Malt Rum Cubaney Centenario Cubaney Elixir 12 Años Třešínkou na dortu pak bude rumový likér Cubaney Elixir 12 Años, který svou jedinečnou chutí skvěle završí celou degustaci. Každý, kdo se zúčastní této degustace si navíc odnese malou pozornost v podobě originální degustační skleničky na rum jako dárek!

Darujte dárek Degustace dominikánských rumů Praha za přívětivou cenu 1290 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: cca 2 hodiny
  • Specifikace: Dominikánské rumy Platinum
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Gastronomické zážitky
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Degustace dominikánských rumů Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Gastronomické zážitky, Gurmánské zážitky, Zážitkové degustace, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky Praha, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy