Den na rybách se šampiónem Radkem Filipem Celá ČR Netradiční

Udělejte radost jedinečným dárkem Den na rybách se šampiónem Radkem Filipem Celá ČR Netradiční za příznivou cenu 10990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
10990 Kč
4.1 / 5 (15 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Den na rybách se šampiónem Radkem Filipem Celá ČR Netradiční

Připravte se na pořádný rybářský zážitek, kterým vás provede jeden z nejznámějších českých rybářů – Radek Filip. Ten má za sebou řadu úspěchů u nás i ve světě, včetně vítězství na šampionátu v rybolovu World Predator Classic.
Chcete si vybrat lokalitu k rybolovu, nebo to necháte na Radkovi, který ví, kde berou nejvíc? Možností, kam se vydat, je hromada. Prakticky kamkoli, kde je povolené chytání se silnými motory. 
Den na rybách slibuje 6–8 hodin pohody při chytání, i adrenalin při jízdě na našlapané lodi Nitro Z18, která patří mezi nejoblíbenější rybářské lodi, protože i když je silná, je perfektně obratná a bezpečná. Během zážitku se dozvíte spoustu informací o rybaření i technologiích, které dnes rybářům zjednodušují život. A taky se můžete podívat, jak funguje živá sonda Lowrance ActiveTarget.

Darujte jedinečný dárek Den na rybách se šampiónem Radkem Filipem Celá ČR za přívětivou cenu 10990 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Celá ČR
  • Specifikace: Den na rybách se světovým šampionem
  • Typ zážitku: Netradiční, 1 osoba
  • Doba trvání: 1 den
  • Město: Celá ČR

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Den na rybách se šampiónem Radkem Filipem Celá ČR? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Dárky pro muže | Dárky pro rybáře