Dobrodružné Maroko Hmotné dárky

Potěšte své blízké originálním zážitkem Dobrodružné Maroko Hmotné dárky za nízkou cenu 28190 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
28190 Kč
4.9 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Dobrodružné Maroko Hmotné dárky

1. den
Odletíme do Marakeše. Ubytujeme se a večer se projdeme po ikonickém tržišti.
Marrákeš
Marrakesh je známý pro svou bohatou historii, krásnou architekturu a živou kulturu. Toto město leží na pomezí Sahary a Atlasových hor, což mu dává jedinečnou geografickou polohu a klima. Marrakesh je také známý svými tržišti, známými jako suky, kde můžete nakupovat pro exotické zboží a tradiční marocké výrobky.
Jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Marrakeshu je medina, což je staré město s úzkými uličkami, krásnými paláci a tradičními domy s vnitřními nádvořími. Zde najdete také známé náměstí Djemaa el-Fna, které je centrem městského života, kde se konají tradiční pouliční vystoupení, a můžete si vychutnat tradiční marockou kuchyni. Další zajímavou atrakcí jsou zahrady Majorelle, které vytvořil francouzský malíř Jacques Majorelle a které jsou známé svými modrými budovami a exotickou vegetací. 
2. den
Posnídáme a přesuneme se autobusem k pevnosti zvané Hollywood v poušti, prohlédneme si městečko a přespíme.
Ouarzazate
Ait Ben Haddou
Ksar Ait Ben Haddou patří k nejlépe dochovaným stavbám svého druhu. Díky tomu se v roce 1987 stal součástí seznamu kulturního dědictví UNESCO. Jeho exteriérů s oblibou využívají také filmaři.
Ait Ben Haddou se ukrývá v údolí Ounila u karavanní stezky mezi Marrákešem a Saharou v jižní polovině Maroka. Na severní straně se nad ním zvedají prudké svahy Vysokého Atlasu v čele s třítisícovkami Ounzel, Tasseli nebo Jebel Anrhomer, asi 30 kilometrů jihovýchodně se rozkládá město Warzazát a přehradní nádrž Al Mansour Ad Dahbi.
3. den
Přesuneme se do Zagory, kde i přespíme.
Zagora
Zagora je město nacházející se v jihovýchodní části Maroka, v regionu známém jako Draa-Tafilalet. Toto město leží na okraji pouště Sahary a je bránou do jednoho z nejúžasnějších pouštních regionů v Maroku. 
4. den
Dnes nás čeká přesun na jih do kempu v poušti a s tím spojené kempování, procházky s velbloudy a nocování
Erg Chigaga
Nasedáme na velbloudy a dnešní noc trávíme ve stanech v poušti!
5. den
Přesuneme se do Boumalne, odkud vyrazíme na 1denní trekování po Atlasu v okolí Boumalne
Boumalne Dades
Boumalne Dades je malebné město nacházející se v regionu Draa-Tafilalet. Toto město je známé především díky své úžasné přírodní kráse a klidnému prostředí. Největší atrakcí v okolí Boumalne Dades je údolí řeky Dadès, které je někdy označováno jako „Město tisíce kasbahs“.
6. den
Boumalne Dades
Marrákeš
Přesuneme se poté do Marakéše.
7. den
Marrákeš
Dnes prozkoumáme hlavní město Maroka – Marrakesh ⭐, navštívíme určitě koželužny a medity.
8. den
A nyní je čas na relax

– 9. den strávíme buď ve městě Agadir nebo Casablanca – vyberte si, co je vám bližší, informace jsou uvedeny u jednotlivých termínů.

Agádír
V Agadiru si užijeme zasloužený odpočinek u vody. Dle času odletu daného termínu se do Marakéše přesuneme již dnes či až následující den.
Casablanca
Casablanca je největším městem v Maroku a nachází se na atlantickém pobřeží této africké země. Je to dynamické město s bohatou historií a moderní infrastrukturou. Jeho ikonickou dominantou je impozantní Mešita Hassan II, jedna z největších mešit na světě. Casablanca nabízí návštěvníkům krásné pláže na Corniche, historické čtvrti v Medině, tradiční trhy a moderní architekturu. Toto město je také obchodním a hospodářským centrem Maroka, což mu dává živou atmosféru a mnoho možností pro objevování marocké kultury a životního stylu.
9. den
Přesun zpět z Agadiru či Casablancy do Marrakeshe.
Agádír
Marrákeš
Odlétáme domů , díky za super cestu a těšíme se brzy zas!

Darujte jedinečný dárek Dobrodružné Maroko za zajímavou cenu 28190 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Dobrodružné Maroko 13. 12. 2023 (8 dní)
  • Typ zážitku: Hmotné dárky,
  • Doba trvání: 8 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Dobrodružné Maroko? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Dárkové bedny