Dobrodružné Maroko Zahraničí

Potěšte své blízké originálním zážitkem Dobrodružné Maroko Zahraničí za výhodnou cenu 20460 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
20460 Kč
4.9 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Dobrodružné Maroko Zahraničí

1. den Odletíme z Prahy nebo z Vídně do Marakeše. Ubytujeme se a večer se projdeme po ikonickém tržišti. Marrákeš 2. den Posnídáme a přesuneme se autobusem k pevnosti zvané Hollywood v poušti, prohlédneme si městečko a přespíme. Ouarzazate Ait Ben Haddou Ksar Ait Ben Haddou patří k nejlépe dochovaným stavbám svého druhu. Díky tomu se v roce 1987 stal součástí seznamu kulturního dědictví UNESCO. Jeho exteriérů s oblibou využívají také filmaři. Ait Ben Haddou se ukrývá v údolí Ounila u karavanní stezky mezi Marrákešem a Saharou v jižní polovině Maroka. Na severní straně se nad ním zvedají prudké svahy Vysokého Atlasu v čele s třítisícovkami Ounzel, Tasseli nebo Jebel Anrhomer, asi 30 kilometrů jihovýchodně se rozkládá město Warzazát a přehradní nádrž Al Mansour Ad Dahbi. 3. den Přesuneme se do Zagory, kde i přespíme. Zagora 4. den Dnes nás čeká přesun na jih do kempu v poušti a s tím spojené kempování, procházky s velbloudy a nocování Erg Chigaga Nasedáme na velbloudy a dnešní noc trávíme ve stanech v poušti! 5. den Přesuneme se do Boumalne, odkud vyrazíme na 1denní trekování po Atlasu v okolí Boumalne Boumalne Dades 6. den Boumalne Dades Marrákeš Přesuneme se poté do Marakéše. 7. den Marrákeš Dnes prozkoumáme hlavní město Maroka – Marakéš⭐, navštívíme určitě koželužny a medity. 8. den A nyní je čas na relax Agádír V Agadiru si užijeme zasloužený odpočinek u vody. Dle času odletu daného termínu se do Marakéše přesuneme již dnes či až následující den. 9. den Agádír Marrákeš Odlétáme domů , díky za super cestu a těšíme se brzy zas!

Darujte netradiční zážitek Dobrodružné Maroko Zahraničí za příznivou cenu 20460 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 9 dní
  • Specifikace: Dobrodružné Maroko 14. 6. 2023 (9 dní)
  • Lokalita: Zahraničí

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Dobrodružné Maroko Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Dárkové bedny