Gibraltar – Španělsko Hmotné dárky

Obšťastněte jedinečným dárkem Gibraltar – Španělsko Hmotné dárky za zajímavou cenu 17210 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
17210 Kč
4.5 / 5 (23 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Gibraltar – Španělsko Hmotné dárky

1. den
Gibraltar 
Malaga airport – Costa del Sol
✈️ Vyzvednu tě z letiště a zamíříme k ubytováni. Cesta autem bude trvat asi hoďku.  
Gibraltar
První den se vydáme na Gibraltar. Vyzvednu tě ráno autem z hotelu a vyrazíme. Projdeme se po hlavní třídě a lanovkou vyjedeme na vrchol. Tam jsou vždycky opice a nádherná panoramata. Uvidíš Španělsko, Gibraltar ( tedy anglickou kolonii a Afriku z jednoho místa) Pak zajedeme k majáku , který je velmi fotogenický a Afrika bude na dosah ruky. Pokusím se tě vzít do tunelů, které znají jen místní. Sloužili hlavně ve druhé světové válce a můžeš tam vidět názvy ulic a zbytky nemocnice a vůbec je to celé dost strašidelné . Budeme potřebovat baterky nebo aspoň mobily se světlem. A proč pouze pokusím? Gibraltraská vláda tyto tunely pomalu, ale jistě uzavírá a já netušilm jestli budou už uzavřeny na trvalo, když tady budeš 🙁 
Gibraltar
Dáme si na oběd Fish & Chips mňam dělají je tady luxusně, no ostatně jak v Anglii 🙂 Vezmu tě do mého oblíbeného bistra, které ti ani moc nezatíží peněženku, porce stojí asi £8 a vodu ti dají k tomu zdarma 🙂 Pokud nechceš rybu, samozřejmě mají v nabídce dalšil jídla. Pokud se chces podívat do nitra Gibraltaru, nebude to problém ! Dostaneš helmu, lano, průvodce a můžeme jít na to. Tato zábava trvá asi 3 hodiny, je od 10 let a nic pro klastrobiky to teda není, ale stojí to za to! 
La Línea de la Concepción
Večer vyrazíme do městečka La Linea , kde to každý večer tepe. V nabídce je víno , tapas, pealla, mořské plody, pivo, tinto verano, churros … je z čeho vybírat, samé dobroty!  Vezmu tě na tapas kam chodí místní a s výběrem jídla pomůžu ( ceny jsou srovnatelné někdy i nižší než v ČR) 
2. den
Tarifa 
Tarifa
Vyjedeme do Tarify ! Máme to asi 40 min autem a je tam krásně. Projdeme se po starobylém městě, které je plné úzkých uliček můžeme si dát typickou španělskou snídani, rozpečená bageta s olejem a rajčaty, zapijeme to čerstvou šťávou z pomerančů. Půjdeme se podívat na místo kde se setkává atlantický oceán se středozemním mořem a podíváme se na nejjižnější místo Evropy. 
Tarifa Beach
Přesuneme se na pláž, ráje kitesurfingu s krásně světlým pískem. Můžeš skočit do vln a okoupat se v Antlaniku. Karibik hadra 🙂 Vylezeme na dunu, která se utvořila díky skoro trvalému větru. Můžeš si tam zaskákat nebo jen tak fotit a kochat se nádherným výhledem. V baru na pláži si můžeme dát pivko , ceny jsou srovnatelné s cenami v ČR. 
3. den
Playa de El Palmar
‍♂️Pojedeme si zasurfovat do El Palmar. To je místo, kde se setkávají surfaři z celého světa. Že neumíš surfovat? To nevadí instruktora, půjčení neoprenu a surfu máš v ceně a já ti budu překládat! Neboj voda je tam mělká a je to zábava! Třeba můj otec ( na fotce) si to opravdu užil
4. den
La Alcaidesa
Ukážu ti nejbližši okolí. Ráda tě naučím padel tennis! Rakety pro tebe mám. Je to druhý nejoblíbenější sport ve Španělsku po fotbale. Já jsem mu totálně propadla a hraji místní turnaje. Ráda naučím hrát i tebe, budu tvůj kouč! Nebo chceš raději na golf? Tak ten je od tebe 5 minut autem a můžeme si zkusit odpaly. A kdyby bylo moře rovné můžeme jít na padleboard a taky mám parádní místo na sledování mořského života, plavecké brýle pro tebe mám! Vyber si! Za mě klidně všechno! 
. . 
5. den
Málaga
Odvezu tě zpět na letiště a po cestě si můžeme ještě dát kafčo. Rozloučim se s tebou, budu doufat, že sis dovču užil a že se ještě někdy potkáme! Adiossss

Darujte zajímavý dárek Gibraltar – Španělsko za zajímavou cenu 17210 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Z Andalusie na Gibraltar 23. 11. 2023 (5 dní)
  • Typ zážitku: Hmotné dárky,
  • Doba trvání: 5 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Gibraltar – Španělsko? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky