Intenzivní kutilský kurz Kurzy

Potěšte své blízké jedinečným zážitkem Intenzivní kutilský kurz Kurzy za příjmemnou cenu 1890 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1890 Kč
4.9 / 5 (28 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Intenzivní kutilský kurz Kurzy

Na začátku kutilského kurzu společně proberete, čemu byste se rádi věnovali, co je potřeba osvěžit a co naučit úplně od začátku. Dozvíte se o ochranných pomůckách a přípravě pracoviště, bez kterých by to nešlo. Dostanete tipy, kde je dobré materiál a nářadí kupovat a čemu se raději vyhnout. A samozřejmě se seznámíte se základním nářadím, spojovacím i spotřebním materiálem a naučíte se s nimi prakticky pracovat.
A pak už nezbývá nic jiného, než se pustit do práce!
S čím vším se během kurzu seznámíte? Naučíte se vše o hřebících, spolehlivě poznáte vrut o šroubu, naučíte se orientovat v podložkách a matičkách, stejně jako v lepidlech, lepicích páskách, mazivech a dalších důležitých věcech.
Jaké kutilské dovednosti si osvojíte? Naučíte se šroubovat, zatloukat a vytahovat hřebíky, dvakrát měřit a jednou řezat, vrtat do dřeva a kovu, brousit a zabrušovat a také správně pracovat s vodováhou.         
Cena kutilského kurzu zahrnuje:

6hodinový úvod do kutilství pod taktovkou zkušeného handymana.

Občerstvení v podobě kávy, čaje, vody ze studánky, pečiva, pomazánek a koláčků.

Kutilský dárek (malá pohotovostní krabička s náplastmi a speciální bukový špalík 3v1, který slouží jako podložka při vrtání, držák šmirglu při broušení a doklepávací pomůcka).

Darujte netradiční zážitek Intenzivní kutilský kurz za zajímavou cenu 1890 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Královéhradeckém kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Úvod do kutilství + EXTRA PRAXE
  • Typ zážitku: Kurzy, 1 osoba
  • Doba trvání: 6 hodin
  • Město: Hořice

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Intenzivní kutilský kurz? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky kurzy, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy