Jízda v Ariel Atom vs. formule F4 na Masarykově okruhu Brno

Potěšte netradičním dárkem Jízda v Ariel Atom vs. formule F4 na Masarykově okruhu Brno za nízkou cenu 16229 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
16229 Kč
4.2 / 5 (22 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Jízda v Ariel Atom vs. formule F4 na Masarykově okruhu Brno

Jízda ve formuli F4 a voze Ariel Atom probíhá na vyhlášeném Masarykově okruhu v Brně, kde se pravidelně konají automobilové i motocyklové šampionáty. Masarykův okruh nabízí 5,4 km dlouhou trasu s 6 levotočivými a 8 pravotočivými zatáčkami, kde otestujete dokonalou přilnavost vozu, a také spoustu rovinek, které nabízí dostatek příležitostí k vyzkoušení zrychlení. Celková délka jízdy je 20–24 km. Než sednete za volant, absolvujete školení bezpečnosti. Následně si zapůjčíte potřebné vybavení, jako jsou přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty, a můžete vyrazit brázdit asfalt. Při jízdě vozem Ariel Atom vás nejprve čeká seznamovací kolečko na sedadle spolujezdce, poté za volant sednete sami a instruktora budete mít vedle sebe. Formule je monopost a budete ji tedy řídit rovnou sami, po celou dobu jízdy s vámi pojede doprovodné vozidlo s instruktorem, který vám ukáže brzdné body, správnou závodní stopu i to, jak z vozítka dostat maximum. Měli byste vědět Věk pro absolvování zážitku je minimálně 18 let. Potřeba je dobrá fyzická a psychická kondice, nadšení do rychlé jízdy a řidičský průkaz sk. B. Abyste se do monopostu vešli, musíte se s výškou vejít do 190 cm a s váhou do 110 kg. Neplatí se žádná kauce, před jízdou pouze podepíšete prohlášení o vlastní odpovědnosti. Zážitek se koná jen za příznivého počasí. V případě nepřízně počasí se zážitek posouvá na jiný termín. V ceně zážitku je doprovod instruktora, zapůjčení vybavení (přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty) a pronájem okruhu.

Darujte originální zážitek Jízda v Ariel Atom vs. formule F4 na Masarykově okruhu za zajímavou cenu 16229 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 20-24 km
  • Specifikace: Formule vs. Ariel Atom
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Jízda v Ariel Atom vs. formule F4 na Masarykově okruhu? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín