Jízda v závodní superbuggy na autokrosové trati Sedlčany

Potěšte netradičním dárkem Jízda v závodní superbuggy na autokrosové trati Sedlčany za příznivou cenu 14990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
14990 Kč
4.5 / 5 (10 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Jízda v závodní superbuggy na autokrosové trati Sedlčany

Staňte se závodníkem v 700kilové superbuggy s výkonem 400 koní. Na závodní autokrosové trati si vyzkoušíte parádní zrychlení i řízené smyky díky pohonu 4×4. Jak na to, vám nejprve vysvětlí profi instruktor, a ještě se trochu rozjezdíte v kartcrossovém speciálu, který je přeci jen o něco slabší. Pak se oblečete do závodního a trať je vaše! V ceně jízdy v superbuggy na autokrosové trati je: pronájem superbuggy na 5 okruhů 3 zahřívací okruhy v kartcrossovém speciálu (115 koní / 320 kg) pronájem profi trati homologované pro Mistrovství ČR (délka 1 km) zapůjčení helmy, rukavic a závodních brýlí pohonné hmoty služby instruktora (dvojnásobný mistr ČR v kategorii Buggy 1600) videozáznam z jízdy dárek Zážitek je vhodný pro všechny řidiče s výškou od 150 do 200 cm a váhou do 130 kg, kteří mají platný řidičák sk. B. Nejbližší termíny: 9.4. SO Sedlčany 14-15.5. SO-NE Dolní Bousov 11-12.6. SO-NE Dolní Bousov 17-18.9 SO-NE Dolní Bousov 22.10 SO Sedlčany

Darujte zajímavý dárek Jízda v závodní superbuggy na autokrosové trati za přívětivou cenu 14990 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 5 kol
  • Specifikace: Jízda v superbuggy
  • Město: Sedlčany, Středočeský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Jízda v závodní superbuggy na autokrosové trati? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín