Jízda ve Ford Mustang Roush Stage 3 + sprint na letišti Zahraničí Senica

Podarujte zážitkovým dárkem Jízda ve Ford Mustang Roush Stage 3 + sprint na letišti Zahraničí Senica za zajímavou cenu 4399 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4399 Kč
4.8 / 5 (17 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Jízda ve Ford Mustang Roush Stage 3 + sprint na letišti Zahraničí Senica

Zážitek v novém Fordu Mustang Roush Stage 3, který má 750 koní pod kapotou, V8, manuální 6stupňovou převodovku a točivý moment 910nM, začíná krátkou instruktáží. Seznámíte se s vozem, jeho 6stupňovou manuální převodovkou a jde se na to. Čeká vás 30 minut jízdy na sedadle řidiče. Nejprve vyrazíte do provozu a poté si ještě pořádně zařádíte na letišti, kde vás nebudou omezovat silniční předpisy. Po celou dobu jízdy s vámi na sedadle spolujezdce pojede zkušený instruktor, který vám zodpoví všechny zvídavé otázky. Během jízdy se připravte na pořádné zrychlení i přetížení během brzdění. Driftování není v ceně zážitku, nicméně je možné dokoupit sadu pneumatik (1 600 EUR) a vyřádit se na nich dosyta i driftováním. Tuhle parádní jízdu si může vychutnat každý zkušený řidič starší 20 let, který aktivně řídí minimálně 2 roky a dobře si rozumí s manuální převodovkou. Cena jízdy ve Fordu Mustang Roush Stage 3 zahrnuje: instruktáž, jízdu 30 minut, doprovod zkušeného instruktora, pohonné hmoty, pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí.

Darujte zážitek Jízda ve Ford Mustang Roush Stage 3 + sprint na letišti Zahraničí za přívětivou cenu 4399 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 30 minut
  • Specifikace: Jízda v provozu + na letišti
  • Město: Senica, Zahraničí
  • Typ zážitku: Sport
  • Počet osob: 1 osoba

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Jízda ve Ford Mustang Roush Stage 3 + sprint na letišti Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín