Keňa na míru Pobyty

Obšťastněte zážitkovým dárkem Keňa na míru Pobyty za zajímavou cenu 39970 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
39970 Kč
4.9 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Keňa na míru Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den
Jomo Kenyatta International Airport
Navečer přiletíte do hlavního města Nairobi, na letišti si vyzvednete Váš zarezervovaný automobil a přejedete do centra Nairobi, kde se ubytujete v hotelu. 
Nairobi
Pokud budete mít ještě energii, můžete si udělat večerní procházku po Nairobi, ale hlavní program Vás bude čekat až od zítřka – série národních parků a následně zakončené na plážích Mombasy. 
2. den
Nairobi
Lake Nakuru National Park
První den Vašeho výletu Vás čeká přejezd do V mokřadech národního parku Lake Nakuru budeme pozorovat obrovská hejna plameňáků a skupinky černých i bílých nosorožců. Z vrcholu sopky Mt. Longonot se nám naskytne parádní výhled na celou Keňu i do kráteru pod námi.
3. den
Lake Nakuru National Park
Druhý den ještě celý strávíte v Lake Lakuru, kde budete vyhlížet kromě plameňáků i zebry nebo prasata bradavičnatá. 
4. den
Lake Nakuru National Park
Bude vás čekat opět přejezdový den, a tentokrát bude vaším cílem národní park Amboseli. Tento přejezd bude poměrně dlouhý, proto si raději naplánujte jen ubytování a večeři a prohlídku parku si nechte na následující den. 
Národní park Amboseli
5. den
Národní park Amboseli
Dnes máte celý den na poznávání jednoho z nejkrásnějších národních parků v Africe, známého především díky početným stádům slonů a panoramaty. V pozadí uvidíte majestátnou horu Kilimandžáro a místní výhledy vám připomenou většinu filmů natočených v Africe.  Kromě slonů potkáte určitě žirafy, zebry, hrochy, antilopy a buvoly, a pokud budete mít štěstí, uvidíte i lvy, gepardy či leopardy, třeba při lovu některého ze zmíněných býložravců.
6. den
Národní park Amboseli
Čeká nás opět přejezd, ale naštěstí tentorkát trochu kratší. A i samotný přejezd si užijete, protože budete mít možnost celou dobu sledovat horu Kilimandžáro po Vaší pravici. 
Tsavo West National Park
Další zastávkou bude národní park Tsavo West. Protože další den už doporučujeme přesunout se do Mombasy, projděte si  alespoň část parku již dnes. Národní park Tsavo je jeden z největších národních parků nejen v Keni, ale i na světě. Kromě všemožné zvěře si tam můžete prohlédnou také majestátní baobaby. 
7. den
Tsavo West National Park
Dopoledne můžete využít ještě na krátkou prohlídku parku Tsavo, odpoledne už můžete zahájit přesun do Mombasy. Pokud budete mít zájem strávit více času v národních parcích, můžete se do Mombasy přepravit až následující den. 
Mombasa
Večer dorazíte do Mombasy, kde vám doporučujeme některý z místních tržišť, například Biashara, kde si můžete zároveň dát i večeři. 
8. den
Mombasa
Po všech předchozích dnech, které byly nabité přejdzdy a prozkoumáváním národních parků doporučujeme si udělat odpočinkový den na některé z překrásných pláží, ze kterých si v Mombase a okolí můžete vybírat. 
9. den
Mombasa
Váš poslední den v Keni doporučujeme udělat si jednodenní výlet z Mombasy – vybírat můžete z celé řady možností. Navštívit ůžete ostrovy Wasini, Sudi nebo Kisite, vyjet si na výlet lodí, podívat se ještě na den na Safari apod. Se zařízením výletu vám samozřejmě případně pomůžeme. Špatnou volbou ale nebude ani strávit den přímo v Mombase a nakombinovat pláž s poznáváním centra města a ochutnáváním místních dobrot. 
10. den
Mombasa
Váš let je naplánován na večer ve 23:30 z Nairoby. Doporučujeme ráno co nejdříve vyrazit z Mombasy do Nairobi, abyste měli velkou rezervu a nemuseli jste se stresovat. 
Nairobi
Pokud do Nairobi dorazíte s předstihem, můžete si ještě zajít na poslední večeři v Africe do některé z místních restaurací a takto stylově se s Keňou rozloučit. 
Jomo Kenyatta International Airport

Darujte originální dárek Keňa na míru za příznivou cenu 39970 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Keňa na míru 17. 11. 2023 (10 dní)
  • Typ zážitku: Pobyty,
  • Doba trvání: 10 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Keňa na míru? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty