Koučink jízdy na okruhu ve vlastním voze Brno

Udělejte radost zážitkem Koučink jízdy na okruhu ve vlastním voze Brno za příznivou cenu 4931 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4931 Kč
4.5 / 5 (16 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Koučink jízdy na okruhu ve vlastním voze Brno

25minutový profesionální koučink jízdy na okruhu probíhá na Autodromu Brno, který nabízí 5,4 km dlouhou dráhu se 14 zatáčkami a hromadou rovinek, kde si pod vedením profesionálního jízdního kouče vyladíte své řidičské dovednosti. Cena zážitku zahrnuje: pronájem trati zapůjčení profesionálního jezdeckého vybavení (kukla, přilba, rukavice a jezdecké boty) instruktáž a ukázka profesionální jízdy na trati jízda s vlastním vozidlem a instruktorem na sedadle spolujezdce Co byste měli vědět Zážitek probíhá v sezoně od dubna do září a jezdí se pouze za příznivého počasí. Vozidlo musí být dostatečně natankované a v dobrém technickém stavu. Diváci jsou vítáni – na začátku a na konci zážitku vás mohou fotografovat nebo natáčet. Řidič musí být v dobré fyzické i psychické kondici a nesmí být pod vlivem omamných látek či léků ovlivňujících pozornost. Během jízdy může dojít k mírnému poškození pneumatik. Za škody vzniklé během jízdy zodpovídáte sami.

Darujte zážitek Koučink jízdy na okruhu ve vlastním voze za zajímavou cenu 4931 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 25 minut
  • Specifikace: Kurz okruhové jízdy
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Koučink jízdy na okruhu ve vlastním voze? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín