Low cost New York Hmotné dárky

Potěšte jedinečným dárkem Low cost New York Hmotné dárky za výhodnou cenu 33680 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
33680 Kč
4.4 / 5 (30 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Low cost New York Hmotné dárky

1. den
V nočních ranních hodinách se společně vydáme Flixbusem na mnichovské letiště, odkud budeme ráno odlétat do New Yorku. Let je přímý a v New Yorku přistaneme v odpoledních hodinách. Z letiště JFK se společně přesuneme na ubytování, uděláme check-in, vybalíme si věci a odpočineme si. Kdo pak bude mít zájem, tak na večer zajdeme na kratší prohlídku okolí ubytka a vzpamatujeme se z jet lagu. 
New York
2. den
Druhý den se vydáme na poznávání města. Jako první přijde na řadu Brooklynský most, kterým projdeme až na známý Manhattan. Jedná se o jeden z nejkrásnějších mostů na světě, který je absolutní dominanou NY. Po cestě se zastavíme ještě u legendárního Wall Street a nevynecháme ani populární Mrakodrap One World Trade Center. Dále se také podíváme na památník dvojčat a celý výlet zakončíme v China Town, kde si také dáme něco fajn k jídlu. 
Brooklynský most
Wall Street
Chinatown
3. den
Třetí den v NY se vydáme do známého Central Parku, který si projdeme. Podíváme se k hotelu Plaza. Zájemci budou mít možnost navštívit přírodovědecké muzeum  a Metropolitní muzeum umění. Prodeme se až na Times Square a k 5th Avenue. Nevynecháme známou Broadway ani na Empire State Building. Mrkneme i na sídlo OSN, do obchoďáku Macy’s a na legendární vlakové nádraží Grand Central Terminal. 
Central Park
Times Square
Broadway
4. den
Washington, D.C. je město plné historie, kultury a architektury, které během jednoho dne navštívíme a využijeme naplno jeho potenciálu! 
Kam se vydáme?
Národní památník Washingtona 
Bílý dům 
Kapitol 
Smithsonian Institution
Lincoln Memorial
National Mall 
Georgetown
Washington, D.C.
5. den
Pátý den si dáme ve smyslu relaxace a nákupů. Navštívíme několik místních pláží, promenády, dáme si něco fajn k jídlu a vyrazíme na nákupy. Vykoupeme se a projdeme si okolí krásných pláží. 
Coney Island
Rockaway Beach
6. den
Nudit se nebudeme ani poslední den v NY. Zbývá nám přeci ještě návštěva legendární Sochy Svobody. Nasedneme na trajekt a k soše se společně vydáme. Samotnou sochu navštívíme, spolu s jejím muzeem. Dále se ještě vydáme na nedaleký Staten Island
Socha Svobody
Staten Island
7. den
Poslední den si sbalíme všechny věci a vydáme se směr letiště. Rozloučíme se s místem, zavzpomínáme a nasedneme na letadlo. Společně se pak opět dopravíme busem z letiště v Mníchově až do Prahy,  kde se rozloučíme. 
Mnichov

Darujte netradiční zážitek Low cost New York za přívětivou cenu 33680 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Low cost New York 18. 10. 2023 (7 dní)
  • Typ zážitku: Hmotné dárky,
  • Doba trvání: 7 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Low cost New York? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky