Lyžování v Gruzii – Kavkaz, historie a víno Pobyty

Potěšte své blízké netradičním dárkem Lyžování v Gruzii – Kavkaz, historie a víno Pobyty za perfektní cenu 26960 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
26960 Kč
4.9 / 5 (13 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Lyžování v Gruzii – Kavkaz, historie a víno Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den
Odlet ve večerních hodinách z Prahy.
Letiště Václava Havla Praha
2. den
Přílet v ranních hodinách do Tbilisi, transfer na hotel. Zájemci budou moci využít již tento den k lyžování, poznávaní lyžařského střediska nebo odpočinku po cestě. Další možností, jak strávit tento den je fakultativní výlet do města Stepansminda. Pokud to podmínky umožní, vyjedete s jeepy až k nejfotogeničtějšímu místu v Gruzii – kostelu Gergeti. Po cestě se zastavíte u sovětsko-gruzínského pomníku přátelství, jenž je připomínkou dob minulých. Vyjíždět budeme v brzkých odpoledních hodinách. Vzhledem k realizaci tohoto fakultativního výletu 1. den zájezdu, je potřeba si jej zakoupit při koupi zájezdu.
Tbilisi
Gergeti
3. den
Lyžování v Gudauri
Čekají vás 4 dny plnohodnotného lyžování v největším a nejmodernějším lyžařském středisku na Kavkaze – Gudauri. Toto středisko splňuje západoevropské standardy a je stále více vyhledávané lyžaři ze západu, kteří rádi objevují nové svahy. K dispozici vám bude 75 km sjezdovek, na které vás vyveze 15 vleků. Ten nejvýše položený leží ve výšce 3 279 m n.m. Sjezdovky tak poskytnou dostatek možností a zábavy pro všechny lyžaře. Zejména středně pokročilí lyžaři a začátečníci si přijdou na své. Pro pokročilé lyžaře je vhodná výše položená část areálu. Areál leží nad pásmem lesa a nabízí ideální možnost k jízdám ve volném terénu, který se zde hodnotí jako jeden z nejlepších na světě. 
Gudauri
4. den
Lyžování v Gudauri
Gudauri
5. den
Lyžování v Gudauri
Gudauri
6. den
Lyžování v Gudauri
Gudauri
7. den
Přejezd do Tbilisi
Dneškem končí lyžařská část vašeho pobytu a začíná neméně atraktivní poznávací část. Po staré vojenské cestě se vypravíte zpět směrem do Tbilisi. Zastavíte se u staré pevnosti Annanuri, která leží přímo u přehrady Aragvi a vytváří tak krásné pohledy z hradeb. Poté budete pokračovat do duchovního centra celé Gruzie a bývalého hlavního města Mccheta, která leží na soutoku dvou řek. Čeká vás také návštěva kláštera Džvari, jenž je architektonickým skvostem. Odtud už se pak vypravíte do Tbilisi, kde se ubytujete a po krátkém odpočinku vyrazíte s průvodcem na prohlídku metropole, kde se mísí orientální, sovětské i západní vlivy. Zájemci mohou večer navštívit sirné lázně, kam se chodil koupat i sám Puškin. Po lyžování se jedná o skvělý relax.
Tbilisi
8. den
Odlet v brzkých ranních hodinách a návrat do Prahy.
 
Experitour si, především v závislosti na počasí nebo dopravě, vyhrazuje právo změnit naplánovaný program. Změnou programu se rozumí, že některá výše zmíněná místa nemusíme navštívit vůbec. Náš tým ale udělá maximum pro to, abyste o nic nepřišli.

Darujte zajímavý dárek Lyžování v Gruzii – Kavkaz, historie a víno za zajímavou cenu 26960 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Lyžování v Gruzii – Kavkaz, historie a víno 20. 1. 2024 (8 dní)
  • Typ zážitku: Pobyty,
  • Doba trvání: 8 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Lyžování v Gruzii – Kavkaz, historie a víno? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty