Magický Lisabon + Autentický Karneval v Algarve! Pobyty

Podarujte zážitkovým dárkem Magický Lisabon + Autentický Karneval v Algarve! Pobyty za výhodnou cenu 19490 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
19490 Kč
4.4 / 5 (17 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Magický Lisabon + Autentický Karneval v Algarve! Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den
Letiště Lisabon-Portela
První den přiletíte do Lisbonu pozdě večer. Budu na vás čekat na letišti a společně se přesuneme na ubytování. Následující dny nás čeká velké dobrodružství!!⭐
2. den
Tak pojďme na to! Jdeme si projít tuto nádhernou metropoli – LISABON křížem krážem! Začneme v historickém centru a nic nevynecháme! Projdeme si všechny hlavní náměstí (Komerční náměstí, Baixa, Rossio, Restauradores) a obídek si vychutnáme v tradiční portugalské restauraci v centru města. Naše prohlídka centra by nebyla kompletní bez projižďky historickou tramvají do nejstarší čtvrti – Alfama.
Ve druhé části dne nasedneme na kola a hurá do Belému! Další historická čtvť, která je věnovaná zaoceánským plavbám. Kromě nádherných památek jako jsou kostel Jeronymů, Památník objevitelů a Belémská věž také nesmíme zapomenout na ochutnávku slavného koláčku PASTEL DE BELEM.
Rossio Square
Náměstí Rossio poznáte velmi jednodušše – díky dlažbě, která připomíná vlny na oceánu. Na tomto místě nesmí chybět přípitek tradičním portugalským likérem Ginja!
Commerce Square
Nádherné Komerční Náměstí, kde původně stál palác krále Manuela I. Dnes ve žlutých budovách sídlí ministerstva. Vítězným obloukem projdeme na nákupní ulici Rua Augusta, která je součástí čtvrti Baixa.
Alfama
Nejstarší lisabonská čtvť Alfama byla místem pro nejbohatší obyvatele. Po velkém zemetřesení roku 1755 se zřítila a do těchto míst se prý nastěhovali jen loupežníci a levné děvy 😀 Je to také místo, kde vznikl portugalský hudební styl FADO.
Restaurante O Portas
Baixa de Lisboa
Po zemětřesení nechal tuto čtvrť znovu vystavět Markýz de Pombal – do tvaru šachovnice. Nachází se zde také slavný elevador SANTA JUSTA.
Belém
Klášter jeronymitů
Památník objevitelů
Belémská věž
Pastéis de Belém
Ponte 25 de Abril
3. den
Ještě než se tento den vydáme do jižního Portugalska, budeme prozkoumávat nejmodernější část Lisabonu – Park Národů.  Zde se konalo v roce 1998 EXPO. Pro ty, co budou mít zájem, můžou navštívit nádherné Oceanárium (doporučuji). 
V odpoledních hodinách přesun busem/vlakem do Algarve.
Parque das Nações
Oceanário de Lisboa
Vasco da Gama Bridge
Faro
4. den
Faro
Dobré ranko z Fara! Pojďme si dát pořádnou snídani a tu nejlepší kávu, kterou ve Faru máme a můžeme vyrazit za poznáváním tohoto městečka. Poté se přesuneme lodičkou na pláž Praia de Faro a čeká nás zasloužený odpočínek na pláži. Pro ty, kteří nejsou fanoušci relaxace na pláži si můžou udělat dlouhou procházku až na konec pláže nebo dokonce absolvovat surfovou lekci (když budou vhodné podmínky oceánu).
Chelsea Coffee & Brunch
Praia de Faro
AMAR Surfing Academia
5. den
Dnes do tenisek, ale plavky a ručník do baťůžku! Jedeme se podívat na nejkrásnejší část Algarve – nádherné pobřeží, které je lemováno žlutými pískovci. Uděláme si nenáročný trek z Praia da Marinha do Benagil, který se nazývá 7 visutých údolí.  Aby tento den byl ještě zajímavější, přejedeme v odpoledních hodinách na „Konec světa“, nejjihozápadnější cíp kontinentální Evropy.
7 vales suspensos
Praia da Marinha
Benagil
Cabo de São Vicente
6. den
Hurá Hurá, na tento den jsme čekali! Vyvrcholení naší cesty, návštěva blízkého města Loulé, ve kterém je nejslavnější průvod alegorických vozů v Algarve. Celé centrum města je uzavřené a slouží na obrovskou prohlídku ve slavnosti. Je to vskutku nevšední zážitek. Karnevalovou tradici v Portugalsku máme z Brazílie. Pro autentický zážitek se můžeme této akce zůčastnit v maskách.
Loulé
7. den
Poslední den je jen relaxace a odlet z Portugalska.
Faro Airport

Darujte dárek Magický Lisabon + Autentický Karneval v Algarve! za příznivou cenu 19490 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Magický Lisabon + Autentický Karneval v Algarve! 8. 2. 2024 (7 dní)
  • Typ zážitku: Pobyty,
  • Doba trvání: 7 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Magický Lisabon + Autentický Karneval v Algarve!? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty