Mauricius na míru Pobyty

Obšťastněte jedinečným zážitkem Mauricius na míru Pobyty za perfektní cenu 60590 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
60590 Kč
4.5 / 5 (11 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Mauricius na míru Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den
Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport
Ráno či dopoledne přiletíte na letiště v Mauriciu. Pozor, počítat musíte s tím, že z Prahy poletíte už den před tím. Po příletu na Mauricius si na letišti půjčíte auto a můžete se přemístit do Vašeho hotelu. 
Belle Mare
Vybrali jsme pro Vás příjemný penzion přímo v Belle Mare. Oblast Belle Mare se nachází na východním pobřeží ostrova Mauritius a pyšní se jednou z nejhezčích pláží s jemným bílým pískem na ostrově. Belle Mare to je především celoročně žhavé slunce, čisté moře, nádherná bílá pláž a pestrobarevný podmořský svět. 
2. den
Île aux Cerfs
Další den doporučujeme vyrazit si na výlet do Île aux Cerfs – dokonalý tropický ostrov a oblíbená destinace jednodenních výletů turistů i Mauricijců. Ile aux Cerfs (v překladu Jelení ostrov – původně obydlen jeleny) je vzdálen jen několikaminutovou jízdou člunem od východního pobřeží Mauricia a užijete si na něm šnorchlování, vodní sporty i golf. Se zařízením výletu vám případně rádi pomůžeme. 
3. den
Port Louis
Další den si můžete udělat výlet do hlavního města Mauriciu, Port Louis. Určitě si nezapoměňte kromě památek a hlavních highligtů projít i místní tržiště a pokud máte chuť dozvědět se o místní kuchyni ještě něco navíc, připojte se k organizované food tour (případně vám pomůžeme s jejím zajištěním). 
Caudan Waterfront
Central Market
Sockalingum Meenatchee Ammen Kovil
Citadelle
4. den
Le Morne
Pokud budete mít chuť, pátý den se můžete projet přes celý ostrov na jednu z nejfotografovanějších částí Mauriciu, tzv. Le Morne. Výlet můžete pojmout odpočinkově a zaměřit ho spíše na pobyt na pláži, ale pokud máte chuť na sportovní výkon, můžete si udělat výšlap na horu Le Morne Brabant. Na horu je ideální vydat se s místním průvodcem, kterého vám můžeme pomoci zajistit. 
5. den
Ile aux Aigrettes
Krásný výlet si můžete udělat také na ostrov, Ile aux Aigrettes, který se nachází nedaleko vašeho ubytování. Ostrov Ile aux Aigrettes je dlouhodobě chráněným územím a díky tomu na ostrově přežilo hodně druhů rostlin a živočichů, které původně žily také na velkém ostrově. I proto se říká, že se návštěvou Ile aux Aigrettes vracíte do minulosti neobydleného Mauricia.
6. den
Chamarel
Výlet si můžete udělat také do vesničky Chamarel, která je kromě krásné přírody v okolí známá jako „centrum Mauricijského rumu“. Chamarelu můžete navštívit přímo i Muzeum Rumu. 
Rhumerie de Chamarel Restaurant & Rum Distillery
Pokud již budete v Chamarelu, nezapomeňte navštívit místní rumérii, tedy továrnu, kde se rum přímo vyrábí, a kde je pro návštěvníky připravená poučná tour i s možností ochutnávky produktů (tu ale zvažte s ohledem na vaší cestu autem zpět do ubytování):). 
Chamarel Waterfall Viewpoint
Po ceste můžete naštívit vodopád Chamarelle, který je dalším ikonických instagram spotem na Mauriciu. 
7. den
Blue Bay
Vyrazit můžete také do Blue Bay, která se nachází v jihovýchodní části ostrova. Tato oblast byla známá jako první mořský park na ostrově. Zátoka je od otevřeného moře oddělena krásnými lávovými skalisky. Oblast je ohraničena korálovými útesy, které ji ochraňují před velkými vlnami. Také je výbornou lokalitou s obrovským množstvím ryb. Můžete si půjčit kolo a vyrazit na výlet po okolí. 
8. den
Grand Baie
Grand Baie je městečko na severozápadě Mauricia v Riviére du Rempart District, 25 km od hlavního města Port Louis, mezi středisky Pereybere a Trou aux Biches. Grand Bai je populární pro mnoho příležitostí k vodním sportům všeho druhu, výletům loděmi, katamarány nebo plachetnicemi na nedaleké ostrůvky u severního pobřeží Mauricia, výuku potápění, projížďky lodí se skleněným dnem, procházku po dně v hloubce 3 m ve skafandru a mnoho dalších a dalších sportovních aktivit. 
9. den
Belle Mare Public Beach
Poslední den můžete strávit na pohodu na pláži u vašeho hotelu v Belle Mare a pomalu se připravit na odlet z Mauriciu. 
10. den
Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport
Je čas rozloučit se s Mauriciem a vyrazit zpět směr Česká republika. 

Darujte zážitek Mauricius na míru za zajímavou cenu 60590 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Mauricius – za odpočinkem i poznáním 14. 2. 2024 (11 dní)
  • Typ zážitku: Pobyty,
  • Doba trvání: 11 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Mauricius na míru? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty