Norsko – Lofoty za polární září

Pobavte jedinečným zážitkem Norsko – Lofoty za polární září za nízkou cenu 33820 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
33820 Kč
4.2 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Norsko – Lofoty za polární září

1. den
Harstad/Narvik Airport (EVE)
2. den
Kvalvika Beach
Trek na pláž Kvalvika je jedním z nejoblíbenějších na celých Lofotech. Na krásnou pláž se dostanete pouze pěšky a pohled na pláž zasazenou mezi hory je pohledem.
Pláž Kvalvika je také oblíbeným místem pro kempování a poskytuje více času na vychutnání kouzla místa.
Ryten 543m
Kvalvika a Ryten v národním parku Lofotenodden jsou jedny z nejoblíbenějších turistických oblastí na Lofotech. A je k tomu dobrý důvod. Výhled z vrcholu Ryten daleko dolů na dlouhou zlatou pláž je bezkonkurenční.
Haukland Beach
Haukland je jednou z nejznámějších pláží Lofot. Bílý písek a křišťálově modré vody dělají z Hauklandu oblíbenou letní destinaci mezi turisty, z nichž mnozí jsou dokonce natolik odvážní, že si zajdou na odpolední koupání! V zimě může mít tato pláž vznešenou krásu a je jedním z nejlepších míst východu nebo západu slunce na Lofotech. Ačkoli je Haukland oblíbený mezi turistickými skupinami, pravděpodobně najdete Haukland plný stativů a pokrytý stopami.
Po čerstvém nočním sněžení bych Haukland učinil vaší první prioritou, abyste ho zkusili vyfotografovat v nedotčeném stavu
3. den
Lofoten Explorer AS
Výlet lodí s pozorováním divokých zvířat do úzkého Trollfjordu. Uvidíte pláže jako z jiného světa a dramatické horské scenérie,  různé druhy ptáků a volně žijících živočichů. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout jak orly, tak tuleně.
Proplujte průlivem Øyhellsundet až do Trollfjordu =  jeden z nejdramatičtějších fjordů Norska, obklopený neuvěřitelně strmými horami.
Henningsvær
Rybářské městečko Henningsvær se nachází na jižním cípu ostrova Austvågøy, na několika menších ostrůvcích spojených s Austvågøy řadou mostů. Městečku s 500 stálými obyvateli se přezdívá “Benátky Lofot” díky jeho umístění na ostrůvcích a všudypřítomnému moři. Jedná se o nejrušnější rybářský přístav v tomto regionu, který je typický lovem tresek a jejich sušením na obrovských dřevěných sušácích. 
Henningsvaer Stadium
Legendární fotbalové hřiště obklopené mořem.
4. den
Nusfjord
Rybářská vesnička Nusfjord je jednou z nejmalebnějších na celých Lofotech  je právem zapsána na seznamu UNESCO.
Nusfjord Lighthouse
Skagsanden beach
Tato pláž si v poslední době získala na popularitě, protože je to první pěkná pláž dosažená z oblasti Reine, kde probíhá většina fotografických workshopů
Hamnøy
Hamnoy je symbolem norského rybářství, které je pro severský kraj víc než významné. Je dokonce nejstarší rybářskou vesnicí v celém Norsku
Sakrisøya
Malý ostrov Sakrisøy se nachází na úpatí Olstind, jedné z nejznámějších hor Lofot. Zde rodina Gylsethových sklízela a připravovala vysoce kvalitní mořské plody a ubytovávala cestovatele již téměř 130 let. Sakrisøy je ideálním místem k prozkoumání bohaté historie a tradic Lofot
Anita’s Sjømat
5. den
Eggum
Unstad Beach
nstad je jednou z nejmalebnějších pláží na Lofotech, má bohužel dost omezené úhly, ve kterých se musí objevit polární záře, takže Unstad je tak trochu hazard
Mannen (400)
Mannen má výhled na tři nádherné pláže na Lofotech: Haukland Beach, Uttakleiv Beach a celou Yttersii. Haukeland je výchozím bodem výletu a je známo, že má nejbělejší pláž ze všech ostrovů.
Přestože samotný vrchol je poměrně malý, 400 metrů nad mořem, Mannen poskytuje neuvěřitelné výhledy nejen na pláže, ale také na okolní oceán a ostrovy.
6. den
Reinebringen
Reinebringen je známý tím, že je jedním z nejpozoruhodnějších. Mezi mnoha turisty je oblíbený a až na vrchol brzy pochopíte proč. Posaďte se a vychutnejte si skvělý výhled na malebnou vesnici Reine a divoké fjordy a hory. 
Å Rorbuer
Tradiční rybářská vesnice s nejkratším možným názvem Å, nebo také Å i Lofoten, se nachází na samotném konci silnice E10 vedoucí skrze celé Lofoty a je tak pomyslným vrcholem lofotského putování
Reine
Reine se nalézá v zátoce obklopené špičatými vrcholky hor a lze zde spatřit nádherné přírodní scenérie.  Vesnice byla v 70. letech vyhlášena jako nejhezčí v celém Norsku a často bývá vyfocena na titulních stránkách katalogů cestovních kanceláří, které lákají cestovatele právě do Norska
Maren Anna
Skvělá restaurace, jídla jsou výjimečná.
Pravděpodobně jeden z nejlepších na Lofotech.
7. den
Flakstadtind
Flakstadtind je malý horský vrchol tyčící se nad pláží Skagsanden a vesnicí Flakstad. To, co se zpočátku jeví jako strmá, skalnatá hora, je ve skutečnosti na poměry Lofot poměrně snadná túra s dobře vyšlapanou a většinou suchou stezkou. Hora pro místní o víkendech, spíše než ostatní turisty zde potkáte někoho venčit psa.
Ramberg instaspot
Skvělé místo pro kempování.
Rambergstranda
Ikonický baráček na pláži.
Fredvangskrysset
8. den
Lofoten Sauna
Ideální odpočinek v souně. 
9. den
Harstad/Narvik Airport (EVE)

Darujte netradiční zážitek Norsko – Lofoty za polární září za zajímavou cenu 33820 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Norsko – Lofoty za polární září 10. 9. 2024 (9 dní)
  • Typ zážitku: ,
  • Doba trvání: 9 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Norsko – Lofoty za polární září? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky