Odpočinek v luxusním apartmánu na italském pobřeží Zahraničí

Potěšte jedinečným zážitkem Odpočinek v luxusním apartmánu na italském pobřeží Zahraničí za perfektní cenu 20740 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
20740 Kč
4.1 / 5 (16 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Odpočinek v luxusním apartmánu na italském pobřeží Zahraničí

1. den Federico Fellini International Airport Luxury Apartments Cervia Cervia Po příjezdu se můžeš věnovat průzkumu města Cervia. Cervia je známá pro své slané bažiny a pláže, takže si můžeš užít nádherný výhled na pobřeží Jaderského moře. Můžeš také navštívit místní muzeum „MUSA“ nebo si prohlédnout městskou věž „Torre San Michele“. 2. den Ravenna Druhý den se vydej do nedalekého města Ravenna, které je známé pro své byzantské mozaiky a UNESCO světové dědictví. Zajímavá místa jsou například Bazilika San Vitale, Galla Placidia Mausoleum a Královská kaple. 3. den San Marino Čtvrtý den můžeš navštívit malý stát San Marino, který je úplně obklopen Itálií. Je to jedna z nejstarších republik na světě a její středověké hrady a pevnosti nabízejí krásné výhledy na okolní krajinu. Můžeš také navštívit Muzeum moderního umění v San Marinu. 4. den Cesenatico Poslední den můžeš strávit v Cesenaticu, což je další malé přístavní město na pobřeží. Můžeš navštívit muzeum námořních lodí, které zahrnuje repliky tradičních italských lodí a rybářské lodě. Také můžeš projít historickým centrem města a ochutnat místní speciality v některé z místních restaurací. 5. den Rimini Třetí den se vydej do Rimini, což je další známé pobřežní město. Můžeš navštívit antický římský most „Ponte di Tiberio“ a Arch of Augustus, nejstarší dochovaný římský triumfální oblouk. Pokud máš rád historii, můžeš také navštívit římské amfiteátrum. Federico Fellini International Airport

Darujte jedinečný dárek Odpočinek v luxusním apartmánu na italském pobřeží Zahraničí za zajímavou cenu 20740 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 5 dní
  • Specifikace: Odpočinek v luxusním apartmánu na italském pobřeží 30. 8. 2023 (5 dní)
  • Lokalita: Zahraničí

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Odpočinek v luxusním apartmánu na italském pobřeží Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky