Online kurz vaření – italská kuchyně Celá ČR Pro muže

Obšťastněte originálním zážitkem Online kurz vaření – italská kuchyně Celá ČR Pro muže za perfektní cenu 1210 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1210 Kč
5 / 5 (6 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Online kurz vaření – italská kuchyně Celá ČR Pro muže

Online kurz vaření přímo ve vaší kuchyni. Na počítači, tabletu nebo mobilu si pustíte živý stream a hurá na to. A co si uvaříte? Zuppa Toscana – zapomeňte na rajskou polévku ze školní jídelny, tohle bude úplně jiná liga. Tuto rajčatovou polévku si budete chtít dělat znovu a znovu. Těstoviny Carbonara – ruku na srdce, kolikrát jste doma uvařili pravé italské domácí těstoviny? Teď se to naučíte. Italský ráj na talíři korunuje krémová omáčka carbonara. Pasticiotti – a sladká tečka na závěr! Pokud vám tento název nic neříká, nezoufejte. Jedná se o tradiční italské košíčky, plněné skvostným žloutkovým krémem. Kurzem vaření vás Ondra provede živě na online streamu. Pouze pár technicky náročnějších postupů pustí ze záznamu, abyste při vaření neztráceli čas. Vyhraďte si přibližně 3 hodiny. Kompletní seznam surovin včas dostanete, abyste stihli v klidu nakoupit. Nemusíte se bát, že vás na kurzu bude jako na Mácháči toto léto. Je určený maximálně pro 6 lidí, takže Ondra stihne zodpovědět všechny vaše všetečné otázky.

Darujte dárek Online kurz vaření – italská kuchyně Celá ČR za přívětivou cenu 1210 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: cca 3 hodiny
  • Specifikace: Italská kuchyně
  • Pro koho je určený: Pro muže, Celá ČR
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Online kurz vaření – italská kuchyně Celá ČR? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín