Orientální Turecko na jachtě, baby! Zahraničí

Obdarujte netradičním dárkem Orientální Turecko na jachtě, baby! Zahraničí za nízkou cenu 33480 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
33480 Kč
4.1 / 5 (9 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Orientální Turecko na jachtě, baby! Zahraničí

1. den Fethiye Nalodění a první noc v azurové zátoce Dopoledne strávíme na pláži nebo v taverně a kapitáni se s posádkami domluví, co chtějí jíst a pít. Podle toho pak uděláme velký nákup. Nalodíme mezi 14:00 – 17:00, následuje bezpečnostní školení a plánování přesné trasy plavby. Z přístavu vyplouváme mezi 17:00-18:00 hodinout. Napijeme se na počest Poseidona a prvním cílem bude zátoka a první noc mimo přístav. První probuzení v zátoce s azurově modrou vodou je nejvíc! Yachters Tip: Doporučujeme však dorazit o den dřív a projít se Tureckými orientálními uličkami… 2. den Probudíme se v zátoce s výhledem na historické město Gocek. Čekají nás klikaté zátoky a ostrovy Tersane Adasi. V zapadlých zátokách můžeš objevit romantické krásné restaurace a byzantské ruiny vesnic a chrámů. Všechny jsou volně přístupné a můžeš si je pořádně prošmejdit. Místní pláže si oblíbila už Kleopatra, která tu nechala vybudovat lázně. Na koupačku super. Domuz Island 3. den Vydáme se na nejkrásnější pláž v celém Turecku k městu Oludeniz. Po cestě se můžeme zastavit ve vyhlášených zátokách Tomb Bay a Wall Bay. Kromě perfektních restaurací nabízí i místa ke šnorchlování a plavání. Odpoledne napneme plachty a užijeme si pořádné plachtění směrem na východ. Akvaryum koyu 4. den Opustíme zelené laguny plné života a přesuneme se k Patara. Tady najdeš nejdelší a nejhezčí pláže celého Turecka. Patara je známá pro své písečné duny, které se rozpínají několik kilometrů okolo pobřeží. Často jsou k vidění mořské želvy, které sem po stovkách připlouvají klást vejce. Patara Beach 5. den Městečko Kalkan patří mezi naše nejoblíbenější místa ve Středozemním moři. Ačkoliv je mezi turisty poměrně známe, podařilo se mu uchovat si svou autentičnost. Místní jsou na své město patřičně hrdí a váží si všech turistů. Díky tomu zde panuje parádní přátelská atmosféra. Ideální pro odpoledne se shishou a tureckým čajem. Kalkan Butterfly Valley 6. den Je načase otočit kormidlem a začít se pomalu vracet k Fethiye. Cílem je si pořádně užít skvosty na pobřeží. Po cestě nás čeká spousta antických chrámů a hrobek vytesaných do skal, pláže a zapadlé zátoky a laguny. Kumburnu Plajı 7. den Kolem města Oludeniz je úžasná příroda i pláže. Vyhlášené jsou lety s padákem z místních hor až dolů na pobřeží, kdy si poletuješ přes místní záliv. Můžeš se buď vydat pod hladinu a hledat mořské želvy nebo naopak vyběhnout na nejvyšší horu okolí Babadag. Na večer se vrátíme do města Fethiye do domovské maríny. Ölüdeniz 8. den Dopoledne si dáš poslední snídani na lodi a následuje check-out z lodi. Ece Marina

Darujte originální zážitek Orientální Turecko na jachtě, baby! Zahraničí za příznivou cenu 33480 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 8 dní
  • Pro koho je určený: Pro muže
  • Specifikace: Orientální Turecko na jachtě, baby! 9. 10. 2022 (8 počet dní – 5)
  • Lokalita: Zahraničí

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Orientální Turecko na jachtě, baby! Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín