Paintball ve virtuální realitě Praha

Udělejte radost originálním zážitkem Paintball ve virtuální realitě Praha za nízkou cenu 2196 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2196 Kč
4.7 / 5 (8 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Paintball ve virtuální realitě Praha

VR paintball ve VR PLAY PARKU přímo v srdci Prahy už čeká na 4členný tým hráčů. V herní aréně vyfasují všichni členové speciální vesty s haptickou technologií, díky kterým ucítí každý zásah. Bez modřin a barvy všude okolo. Do ruky pak popadnou repliku herní zbraně vytištěnou na 3D tiskárně, takže budou mít pocit, že střílí z opravdové zbraně. Následujících 30 minut bude stát za to! Nejprve jsou připravena 2 rozehřívací kola a další 3 kola se hrají už pěkně naostro. Výběr si ze 3 herních režimů: Deathmatch: rychlá akce, při které musí hráč eliminovat co nejvíce soupeřů. Není čas ztrácet čas! Elimination mode: týmová akcička, při které se hráči musí rychle zorientovat v mapě a ohlídat si, aby je nesejmul nikdo z protivníků. Vyhrává tým, který zůstává ve hře poslední. Goal Tower: týmovka, při které se sbírají body i individuálně. Kdo získá tu nejvíc svítící věž, vyhrává!

Darujte jedinečný dárek Paintball ve virtuální realitě Praha za přívětivou cenu 2196 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 30 minut
  • Specifikace: VR paintball pro 4
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Virtuální realita
  • Počet osob: 4 osoby

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Paintball ve virtuální realitě Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín