Poznávací zájezd Dubaj a Abú Dhabí Hmotné dárky

Udělejte radost jedinečným dárkem Poznávací zájezd Dubaj a Abú Dhabí Hmotné dárky za perfektní cenu 29960 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
29960 Kč
4.3 / 5 (11 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Poznávací zájezd Dubaj a Abú Dhabí Hmotné dárky

1. den
Odpolední přílet do Dubaje. Transfer autobusem na hotel. Informační schůzka s průvodcem a individuální volno.
Dubai International Airport
Dubaj
2. den
Každá země či město má nějaké NEJ, ale Dubaj je jimi opravdu prošpikovaná. Začneme hned nejvyšší budovou na světě. Ráno se vydáme metrem z roku 2009 k nejvyšší budově světa Burj Khalifa 828 m a 163 pater. Pod Burj Khalifou se nachází fontána, která je největší svého druhu na světě. Ti z vás, kteří se rozhodnou vyjet výtahem do 125. či 148. patra, rozhodně nebudou litovat. 
Poté se přesuneme dubajskou tramvají k moři, kde budeme mít volno na koupání či na oběd. Zastavíme se také v nákupním středisku Dubai mall, což je jedno z největších a nejprestižnějších nákupních center na světě. Nachází se zde až 1200 obchodů, ale také vodní aquarium či bruslařská kluziště. Večer se vydáme zpět k Burj Khalifa, abychom se podívali na vyhlášenou fascinující vodní show se zvukovými a světelnými efekty. Návrat na hotel s průvodcem či individuálně.
Burj Khalifa tower
3. den
Dnes nás čeká výlet objednaným autobusem do hlavního města SAE, Abú Dhabí, nacházející se na ostrově v perském zálivu. Budeme obdivovat jednu z největších mešit na světě Sheik Zayed Grand Mosque, která pojme až 40.000 věřících. Těšit se můžeme na prezidentský palác Qasr Al Watan, který nás zákonitě ohromí svým přepychem a majestátností. Pokračovat budeme do nákupního střediska Marina Mall, kde si dáme oběd. Po obědě se vydáme na trh s datlemi, které jsou typickým suvenýrem z této oblasti. Můžeme si tak vyzkoušet smlouvání s místními obchodníky, uvidíme, kdo bude jak úspěšný .
Abú Dhabí
Sheikh Zayed Grand Mosque
4. den
Osobní volno. Možnost relaxu na pláži či nakupování . Prostě den dle vašeho gusta.
Dubaj
5. den
Palm Jumeirah , Burj al Arab, Souk Dubaj – umělý ostrov ve tvaru palmy, ikonická silueta Dubaje a typické tržiště
Dnes pojedeme na panoramatický výhled Palm Jumeirah, jeden z největších umělých ostrovů na světě ve tvaru palmy, symbolizující luxus, inovaci a přepych. Výhled si vychutnáme z vyhlídkové plošiny Palm View. A nebyla by to Dubaj, abychom zde nenašli opět spousty obchodů, restaurací a zábavních možností. Až se dostatečně pokocháme výhledem, budeme pokračovat k jednomu z nejluxusnějších hotelů světa, Burj al Arab, který dosahuje výšky 321 metrů. Jedná se o symbol luxusu a exkluzivity. 
Následovat bude cesta časem, samozřejmě v nadsázce . Navštívíme totiž tradiční tržiště ve staré části Dubaje, Souk Dubaj, jedno z nejživějších tržišť v Dubaji. Vychutnáme si pravou autentickou atmosféru, která připomíná starou arabskou kulturu a tradice. Tržiště je plné úzkých uliček, barevných stánků, které vytváří kouzelnou atmosféru. Všude ucítíme vůni koření a na své si přijdou i milovníci zlata a zlatých šperků. Po tržišti si prohlédneme mešitu, postavenou v tradiční islámské architektuře s moderními prvky, Jumeirah. Bílá fasáda s jemnými detaily vytváří impozantní vzhled a působí harmonicky s okolní krajinou.
Fakultativně se budeme moci odpoledne vydat za jedinečným zážitkem, čeká nás projížďka jeepy v písečných dunách a západ slunce v poušti.
Palm Jumeirah
6. den
Poslední den programu si ještě budeme moci nakoupit to, co jsme nestihli. Co třeba takový pěkný vánoční dárek z dubajského tržiště ve čtvrti Bastakyia? Po obědě bude následovat transfer na letiště a odlet domů.
Bastakiya
Dubai International Airport

Darujte originální zážitek Poznávací zájezd Dubaj a Abú Dhabí za zajímavou cenu 29960 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Poznávací zájezd Dubaj a Abú Dhabí 1. 12. 2023 (6 dní)
  • Typ zážitku: Hmotné dárky,
  • Doba trvání: 6 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Poznávací zájezd Dubaj a Abú Dhabí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky