Poznávací zájezd Malajsie, Singapur a ostrov Langkawi Pobyty

Udělejte radost originálním zážitkem Poznávací zájezd Malajsie, Singapur a ostrov Langkawi Pobyty za příjmemnou cenu 69960 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
69960 Kč
4.5 / 5 (18 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Poznávací zájezd Malajsie, Singapur a ostrov Langkawi Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den
Odlétáme z Prahy do Singapuru s přestupem v Istanbulu.
2. den
Přílet do Singapuru, transfer na hotel a osobní volno. Ubytování Singapur.
Letiště Singapur-Changi
Singapore
3. den
Čeká nás první seznámení se Singapurem neboli Lvím městem, jak se mu přezdívá. Po snídani se vydáme na jeho prohlídku. Navštívíme Indickou čtvrť, kde na nás dýchne atmosféra starého Singapuru, budeme brouzdat uličkami a ochutnáme indické dobroty. Poté se přesuneme k zátoce Marina Bay, kde se seznámíme s Merlionem, národní symbolem, jež připomíná skromné začátky Singapuru jako rybářské vesnice. Odsud se nám naskytne krásný výhled na Singapur. Poté projedeme moderním centrem, finanční čtvrtí až do čínské čtvrtě, kde i přesto, že se usídlili Číňané, najdeme zde jeden z nejstarších hinduistických chrámů. 
Poslední dnešní zastávkou bude Gardens by the bay s futuristickými stromy, které dosahují výšky až 50 metrů a jsou spojeny lávkami, po kterých se projdeme. Zážitek, na který se nezapomíná. Odpoledne následuje osobní volno nebo možnost s průvodcem navštívit botanickou zahradu, kde najdeme mimo jiné největší sbírku orchidejí na světě. 
Marina Bay
Gardens by the Bay
4. den
Tento den se vydáme za kulturou Peranakanů, což jsou potomci čínských přistěhovalců, kteří se usídlili v Singapuru. Dozvíme se o jejich historii a přetrvávajících tradicích. Projdeme se vyhlášenou ulicí Joo Chiat, která je lemována barevnými koloniálními domečky s ozdobnými fasádami. Kdo bude mít zájem bude moci ochutnat peranakanskou gastronomii, která si i v tomto multikulturním městě udržela své postavení. Poté navštívíme „spice garden“ neboli farmu s kořením, kde se seznámíme s různými druhy koření používaných v místní kuchyni a tradiční medicíně.
Joo Chiat Road
5. den
Rozloučíme se Singapurem a vyrazíme do pulzující metropole Kuala Lumpur. Po cestě se zastavíme v koloniálním městečku Melaka (UNESCO), které je významným historickým přístavem a hraje všemi baravami. Projdeme si historickou Melaku, necháme na sebe dýchnout časy dávno minulé a poplavíme se lodí po řece, odkud se nám naskytne výhled na tradiční vesnici Morten s tradičními malajskými domy. Ubytujeme se v Kuala Lumpur.
Federální teritorium Kuala Lumpur
6. den
Po snídani nás čeká dopolední prohlídka moderní metropole Kuala Lumpur. Budeme pozorovat ostrý kontrast mezi indicko-maurským architektonickým stylem a ultramoderními budovami.
Začneme návštěvou nejstaršího parku v Kuala Lumpur Lake Garden, založen byl v roce 1888. Zastavíme se u národní mešity Masjid Negara a nezapomeneme se podívat na významnou dominantu Kuala Lumpuru, tedy budovu vlakového nádraží postavenou v maurském stylu. Pokračovat budeme k náměstí Nezávislosti a k mrakodrapům Petronas Tower, které byly do roku 2004 nejvyššími budovami na světě. Prohlídku zakončíme návštěvou továrny na kakao a čokoládu. 
Odpoledne bude následovat osobní volno a k večeru vyrazíme objevovat poklady asijské kuchyně. Food tour začneme v čínské čtvrti, odkud si uděláme pěší prohlídku z chrámu Ts Ya na centrální trh. Po cestě ochutnáme slavné místní Roti Canai a Teh Tarik, nudle Wantan + čínský čaj. Projdeme se k hinduistickému chrámu Mariamam a povedený den zakončíme u mrakodrapu Merdeka 118, jež je druhý nejvyšší mrakodrap světa.
Lake Garden – Kuala Lumpur
7. den
Dnes se vydáme na čajové plantáže Cameron Highlands. Než však dorazíme do cíle, zastavíme se po cestě u hinduistické svatyně Batu Caves a vodopádu Lata Iskandar. Poté nás už čeká prohlídka čajové plantáže BOH a továrna na čaj. Zde budete svědky tradičního procesu výroby čaje. Zastavíme se také na jahodové farmě a místním trhu, kde se prodává místní zelenina, ovoce a květiny. Kdo bude mít zájem, může vyzkoušet typický anglický odpolední čaj a koláček .
Cameron Highlands
8. den
Vyrážíme na ostrov Penang, známý jako „Perla Orientu“. Po cestě na Penang navštívíme města Ipoh a Kuala Kangsar. V Ipoh si uděláme zastávky na focení vlakového nádraží z 18. století, projdeme se bývalou ulicí konkubín, dříve plné neřestí a dnes tu najdeme slavné restaurace, stylové kavárny. Nemineme ani uličku s místním pouličním uměním. Kdo bude mít zájem, může ochutnat oblíbené kuře s fazolovými klíčky. Poté pokračujeme přes královské město Kuala Kangsar, kde spatříme mešitu Ubudiah a palác Iskandariah a Istana Kenangan. Přejedeme přes jeden z nejdelších mostů na světě a dorazíme na Penang, kde se ubytujeme. 
Kuala Kangsar
9. den
Penang má opravdu co nabídnout. Čeká nás celodenní výlet po ostrově s tradičním obědem v ceně. Projdeme se k Queen Victoria Memorial Clock Tower, hodinová věž v maurském stylu, navštívíme plovoucí vesnici na kůlech Clan Jetty. Navštívíme několik významných chrámů a poté se vydáme na místní trh Chowrasta Bazaar. Uvidíme také hadí chrám a lanovkou vyjedeme k největšímu malajsijskému chrámovému komplexu Kek Lok Si.
Kek Lok Si Temple
10. den
Přesun na ostrov Langkawi. Ubytování ve 4* resortu přímo na pláži.
Langkawi
11. den
Čas pro váš relax na písčitých plážích. Koupání a odpočinek. Nebo možnost využít nabídku fakultativních výletů po ostrově, kterou vám představí průvodce.
Langkawi
12. den
Čas pro váš relax na písčitých plážích. Koupání a odpočinek. Nebo možnost využít nabídku fakultativních výletů po ostrově, kterou vám představí průvodce.
Langkawi
13. den
Čas pro váš relax na písčitých plážích. Koupání a odpočinek. Nebo možnost využít nabídku fakultativních výletů po ostrově, kterou vám představí průvodce.
Langkawi
14. den
Čas pro váš relax na písčitých plážích. Koupání a odpočinek. Nebo možnost využít nabídku fakultativních výletů po ostrově, kterou vám představí průvodce.
Langkawi
15. den
Transfer na letiště, odlet místním přeletem do Kuala Lumpur. Odtud pak let do Prahy s přestupem v Istanbulu.
Federální teritorium Kuala Lumpur
16. den
Přílet do ČR.

Darujte originální zážitek Poznávací zájezd Malajsie, Singapur a ostrov Langkawi za příznivou cenu 69960 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Poznávací zájezd Malajsie, Singapur a ostrov Langkawi 14. 2. 2024 (16 dní)
  • Typ zážitku: Pobyty,
  • Doba trvání: 16 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Poznávací zájezd Malajsie, Singapur a ostrov Langkawi? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty