Poznávací zájezd Švýcarsko vlakem

Pobavte dárkem Poznávací zájezd Švýcarsko vlakem za perfektní cenu 24960 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
24960 Kč
4.4 / 5 (12 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Poznávací zájezd Švýcarsko vlakem

1. den
Vyrazit můžete i s heslem „cesta může být cíl“. Cesta je zajištěna lůžkovým vozem a představuje tak maximální pohodlí. Odjezd z Prahy je v 18:21, dále je možné nastoupit také v Táboře (odjezd 19:20), Českých Budějovicích (odjezd 20:01) a v Kaplici (odjezd 20:36). Odpočinek, noc ve vlaku.
Praha
2. den
Ráno v 8:20 dorazíme do Curychu. Přestoupíme na přímý vlak do Lucernu. Odsud se vydáme rovnou na „královnu hor“ – Rigi. A to opět stylově – lodí. Pokračovat budeme poté nejstarší zubačkou Evropy. Z hory Rigi, resp. z jejího vrcholu Rigi Kulm se nabízí panoramatický dechberoucí výhled na 3 země, 24 švýcarských kantonů, 620 vrcholů a 13 jezer. Dopřejeme si lehčí pěší turistiku a čas bude i na občerstvení. Odpoledne se vydáme k lázním Rigi Kaltbad a odtud lanovkou do Weggis, kde kratší procházkou dojdeme na nábřeží, odkud se lodí vrátíme zpět do Lucernu.
Curych
Lucern
Rigi Kulm
Luftseilbahn Weggis – Rigi Kaltbad
Lucern
3. den
Dnes nás budou čekat hned dvě lahůdky – nejstrmější pozemní lanovka světa a proslulá gotthardská železnice po které se svezeme v nejmodernějším vlaku SBB (Švýcarské dráhy) v Treno Gottardo. Navštívíme Andermatt, městečko v zajetí hor které je dostupné pouze vysokohorskými průsmyky a železnice i silnice se tu neuvěřitelně kříží. V Andremattu bude čas na oběd a vydáme se odsud na pěší okruh do soutěsky Göschenen, kde budeme obdivovat divokou přírodu i um železničních stavitelů.
Andermatt
Göschenen
Lucern
4. den
Dnešní výlet panoramatickým vlakem Zentralbahn nás zavede do centra oblasti Jungfrau, do Interlakenu, odkud se vydáme dál až do Lauterbrunnenu a lanovkou a vláčkem do Mürrenu. Mürren je malebná vesnička ležící nad hlubokým údolím. Odsud můžete pozorovat nádherné výhledy na magickou trojici hor Eiger, Mönch a Jungfrau. A také některé ze 72 vodopádů, které se v údolí nachází a mnohé z nich jsou dlouhé stovky metrů. Proto u těchto nádherných výhledů poobědváme. Zpět se vrátíme lanovkou do Stechelbergu přes údolí Lauterbrunnen.
Interlaken
Lauterbrunnen
Mürren
5. den
Závěrečný den věnujeme první Cabrio lanovce, která nás zaveze na Stanserhorn, kde bude čas i na oběd. Dál budeme pokračovat do horského střediska s klášterem do Engelbergu. Odtud se pak vrátíme do Lucernu, kde si vyzvedneme v hotelu kufry a vydáme se za poznáváním největšího švýcarského města Zürichu. Ve večerních hodinách pak nastoupíme do našeho lůžkového vlaku. Odjezd je plánovaný na 21:40.
Stanserhorn
Engelberg
Lucern
Curych
6. den
Příjezd do ČR je plánovaný následovně – Kaplice 8:20, České Budějovice 8:52, Tábor 9:37, Praha 10:39. Přivezeme si hodně zážitků, vyspalí se budeme moci případně vrhnout rovnou do práce. A hlavně si budeme muset odpovědět na otázku – kam příště? ☺ 
Praha

Darujte netradiční zážitek Poznávací zájezd Švýcarsko vlakem za přívětivou cenu 24960 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Poznávací zájezd Švýcarsko vlakem 19. 6. 2024 (6 dní)
  • Typ zážitku: ,
  • Doba trvání: 6 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Poznávací zájezd Švýcarsko vlakem? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky