Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s

Potěšte jedinečným zážitkem Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s za perfektní cenu 8990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
8990 Kč
4.8 / 5 (12 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s

Unikátní místo, kde přesně vědí, co je potřeba k efektivnímu odpočinku. Krásné prostředí, skvělé jídlo a wellness. Mají svého vlastního pekaře, takže k snídani dostanete rohlíčky obzvláště vypečené. Mají vlastní značku kávy nebo směsi speciálních čajů a spoustu dalších delikates. V restauraci nebudete vědět co si vybrat dřív a do rána můžete ochutnávat jejich prvotřídní vína.

Darujte dárek Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s za přívětivou cenu 8990 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s, 3 noci ne-čt, 2 osoby, 4 dny: 8990 Kč
  • Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s, 3 noci ne-čt, 2 osoby, 4 dny: 11690 Kč

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Relaxační pobyt v lázeňských Poděbradech s privátním wellness v butikovém hotelu Mamma’s? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín