Rhodos Pobyty

Podarujte zážitkem Rhodos Pobyty za nízkou cenu 19190 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
19190 Kč
4.1 / 5 (14 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Rhodos Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1. den
Pro vaši inspiraci, co na Rhodosu navštívit a zažít, jsme vám nachystali itinerář níže – odzkoušeno námi ✅ 
Rhodes – Diagoras International Airport (RHO)
Na letišti si vyzvednete auto, na stejném místě ho budete i vracet
2. den
Lartos, Rhodes
Lardos je známý svým klidným a přátelským prostředím. Jeho architektura je typická pro řecká města s bílými domy a úzkými uličkami. Centrum města tvoří náměstí, které je obklopeno tradičními tavernami, kavárnami a obchody. Zde se můžete ochutnat tradiční řeckou kuchyni. V blízkosti Lardosu se nachází několik krásných pláží, včetně nejznámější Lardos Beach. Tato písečná pláž nabízí relaxaci i vodní sporty. V okolí se také nachází několik historických památek, jako je akropolis v Lardosu, odkud je pěkný výhled na okolní krajinu.
3. den
Ladiko Beach
Chcete vyzkoušet potápění, ale bojíte se jazykové bariéry? Vyrazte přes https://www.zazij-rhodos.cz/ a bude o vás skvěle postaráno , navíc Roman zde nabízí nejen tuto aktivitu ‍♂️
Aquarium of Faliraki (AquaWorld)
Že vás potápění neláká, ale podmořský svět ano? Vyrazte do zdejšího akvária
Aquarium of Faliraki, také známé jako AquaWorld, je jednou z hlavních turistických atrakcí na ostrově. Nabízí návštěvníkům možnost objevovat a zkoumat bohatství podmořského světa Egejského moře. Zdejší expozice zahrnují různé druhy ryb, korálů, želv a dalších vodních živočichů.
Aquarium of Faliraki se také angažuje v ochraně mořského života a vzdělávacích aktivitách. Nabízí informace o biodiverzitě a ekologii mořského prostředí a snaží se zvýšit povědomí o potřebě chránit životní prostředí.
4. den
Kallithea Springs
Kallithea je oblíbená turistická lokalita na ostrově Rhodos v Řecku, nachází se asi 9 km jihovýchodně od hlavního města Rhodos.
Kallithea byla známá již ve starověkých dobách pro své termální prameny, které byly využívány pro léčebné účely. Tyto prameny jsou stále přístupné a lákají návštěvníky svými minerálními vodami a terapeutickými vlastnostmi. Kromě toho je zde také nádherná architektura termálních lázní, která kombinuje prvky islámského, italského a moderního stylu.
Za poplatek se lze zrelaxovat a vykoupat přímo v areálu. Číšníci vám přinesou drink až k lehátku
Okolí je bohaté na krásné pláže s čistým mořem a přírodními scenériemi (pláž Kallithea, Faliraki a Anthony Quinn Bay). Můžete také navštívit Kallithejskou rozhlednu, která nabízí panoramatický výhled na okolní krajinu, nebo prozkoumat zdejší archeologické naleziště.
5. den
Rhodos
Název Rhodos nese i hlavní město ostrova. Toto historické město je známé svým bohatým kulturním dědictvím, starobylými památkami a okouzlujícím atmosférou.
Jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Rhodos městě je Rhodoská akropole. Nachází se na výšině nad městem a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a Egejské moře. Uvnitř akropole se nachází antické a středověké památky, včetně slavného chrámu Apollóna.
Další ikonickou památkou v Rhodos městě je hrad. Tento opevněný komplex pochází z byzantské a rytířské éry a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházení úzkými uličkami hradu je jako cesta zpět v čase a návštěvníci zde mohou obdivovat středověkou architekturu a historické věže.
Rhodos město je také známé pro svůj starobylý přístav Mandraki, který je plný tradičních lodí a jachet. Přístav nabízí živé promenády, tradiční restaurace, kavárny a obchody, kde si můžete užít atmosféru a ochutnat místní speciality.
Mimo historické památky nabízí Rhodos město také živé noční život s množstvím barů, klubů a restaurací. Návštěvníci si mohou vychutnat tradiční řeckou kuchyni, zábavu a tanec v příjemném prostředí.
Mandraki Marina & Port
Acropolis of Rhodes
6. den
Lindos
Lindos je oblíbenou turistickou destinací, která přitahuje návštěvníky svým historickým dědictvím, malebnou atmosférou a krásnými plážemi. 
Jednou z hlavních atrakcí v Lindosu je Akropolis Lindos, která se tyčí nad městem a nabízí úchvatné výhledy na modré moře a okolní krajinné scenérie. Akropolis je domovem antických památek, včetně chrámu Athény Lindijské, slavného antického divadla a dalších historických ruin.
Další zajímavou památkou v Lindosu je světoznámý Lindoský chrám (Panagia Church). Tato bílá kaple s modrou střechou je ikonickým symbolem města a je oblíbeným místem pro svatební obřady.
Lindos je také známý svými úzkými uličkami, bílými domky se zelenými střechami a květinovými dekoracemi. Procházení těmito malebnými uličkami je jako cesta zpět v čase s autentickou atmosféru starověkého Řecka.
záliv svatého Pavla
Jedno z nejvíce fotografovaných míst na ostrově a zároveň krásná pláž.
7. den
Olive oil factory
Fajn místo pro ty z vás, co mají rádi opravdu kvalitní olivový olej. Pan majitel vám zde krátce poreferuje (v angličtině, řečtině a dokonce i francouzštinu jsme zaslechli) a dá vám ochutnat. Kvalita se pozná tak, že olej po spolknutí škrábne v krku. Chuť těchto olejů je ale dokonalá – vyzkoušet můžete klasiku ze zelených oliv nebo originálnější z černých. Výborný je i ochucený olej speciálně připraven na gril. Zakoupit si zde můžete i skvělý med, který je pro Řecko také velmi typický. Jedná se jen o kratší zastávku v městečku Archangelos.
Θεϊκές Γεύσεις
Cestou se můžete zastavit ještě na fajn zmrzku či zákusek
Moni Tsambika
K tomuto klášteru vede krátká cesta, nicméně jedná se o pěkně prudký kopeček s 300 schody na závěr. Výhledy (a vtipné kozy cestou) za to ale rozhodně stojí. Pokud žena 300 schodů vystoupá bosa a po kolenou, podaří se jí otěhotnět (je více verzí této povídačky). Nicméně v klášteře pak uvidíte plno panenek miminek. Vstupné je zdarma.
8. den
Rhodes – Diagoras International Airport (RHO)

Darujte dárek Rhodos za příznivou cenu 19190 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Rhodos 14. 10. 2023 (8 dní)
  • Typ zážitku: Pobyty,
  • Doba trvání: 8 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Rhodos? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty