Romantické ubytování v bubble hotelu Skyhome Rudná

Obdarujte zážitkem Romantické ubytování v bubble hotelu Skyhome Rudná za perfektní cenu 3999 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
3999 Kč
4.3 / 5 (16 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Romantické ubytování v bubble hotelu Skyhome Rudná

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Ubytování v unikátním bubble hotelu Skyhome nabízí opravdu jedinečný zážitek, který jinde v Česku nenajdete – je totiž celý průhledný a nabízí tak 360° výhled do přírody za jakéhokoli počasí! Ubytování se nachází v Rudné, 30 minut autem z centra Prahy. Což je dost daleko na to, aby pozorování hvězd nerušil světelný smog. Přesnou polohu se účastníci dozví ale až po objednání termínu. Ubytování je možné v jakémkoli počasí, déšť ani bouřka nejsou překážkou. Vybavení: pohodlné dvoulůžko s vytápěnou matrací sedací vaky a stůl zásuvky topení / klimatizace umyvadlo a venkovní toaleta příbory, talíře a skleničky Na večer vás čeká láhev sektu nebo vína či šálek čaje a kávy z termosky. Ráno dostanou účastníci zdravou snídani. Během pobytu jsou pak v pokoji volně k zapůjčení knihy. Vše je samozřejmě v ceně. Přestože je bublina vytápěná, není nijak zateplená a od podlahy jde chlad. V chladnějších měsících doporučujeme přibalit i teplé ponožky, bačkory a svetr. Parkování je možné před oploceným pozemkem. Ubytování s domácími mazlíčky není možné.

Darujte netradiční zážitek Romantické ubytování v bubble hotelu Skyhome za zajímavou cenu 3999 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 1 noc
  • Specifikace: Ubytování na 1 noc v Bubble hotel
  • Město: Rudná, Středočeský kraj
  • Typ zážitku: Relax
  • Počet osob: 2 osoby

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Romantické ubytování v bubble hotelu Skyhome? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín