Špicberky: k severnímu pólu Hmotné dárky

Pobavte originálním zážitkem Špicberky: k severnímu pólu Hmotné dárky za příznivou cenu 63520 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
63520 Kč
4.3 / 5 (16 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Špicberky: k severnímu pólu Hmotné dárky

1. den
Praha, Letiště Václava Havla
Odletíme společně z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem.
Frankfurt Airport
Přistaneme na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem, kde budeme mít krátkou hodinovou přestávku na přestup k odletu do Osla.
Letiště Oslo
Po přistání v Oslo – Gardermoen opustíme letiště, a přespíme na 3 minuty vzdáleném hotelu od letiště – pro každou dvojici bude připraven krásný dvoulůžkový pokoj. Pro příletový čas po 23h si již na hotelu nestihneme dát večeři, restaurace je po 23 uzavřena, musíme si něco malého nakoupit sebou. Nicméně ranní snídaně v hotelu u letiště nám všechno vynahradí, výběr několika druhů lososa, pro gurmány doslova zážitek. Odchod z hotelu na letiště, odbavené kufry pochopitelně zůstávají na letišti, procházíme pouze základní letištní kontrolou a letíme směr Mezinárodní špicberské letiště v Longyearbyenu.
2. den
Něco málo po 9 hod ráno odlétáme směr Mezinárodní špicberské letiště v Longyearbyenu. Po přistání a vyzvednutí odbavených zavazadel odcházíme ven z letiště a nastupujeme do autobusu a jedeme na hotel. Po přistání je pro každý přílet před letištěm přistaven autobus, který cestující rozveze do města, po hotelech, čeká vždy na každého, i na posledního cestujícího, je to podobné jako by Vás odvážela cestovní kancelář do destinace při letní dovolené. Ubytujeme se, seznámíme se s prostředím hotelu, zajdeme si pozdní oběd nebo dřívější večeři a uděláme si malou procházku kolem hotelu a budeme se těšit na první polární záři, protože na Špicberkách byla denně.
Letiště Longyearbyen
3. den
Po probuzení začínáme jako každý den snídaní, popisovat zdejší nabídku hotelu, to je na hodiny, naprostá dokonalost, od nápojů, až po pečivo, vše se připravuje v místní kuchyni, čerstvé pečivo zde peče místní kuchař, každá drobnost kterou Vám kuchaři připravují vidíte přes nabídkové pulty. Po snídani v loby hotelu si vybereme náš první cestovatelský výlet ze seznamu nabídek a expedice Špicberky může začít. Navštívíme také místo kde je Česká arktická výzkumná stanice Josefa Svobody, 
Longyearbyen
4. den
Každý den nás čekají procházky městem, obchody, přístav, doly, místní bary a restaurace, navštívíme místní bazén, poznání celou přilehlou krajinou města, projdeme si každý kout Longyearbyenu, navštívíme muzea (vstupné si hradí každý sám). Na každý den si naplánujeme alespoň jeden z nabízených výletů, ať již jízda pásákem do hor, nebo autem, můžeme využít místních půjčoven pokud někdo bude chtít, sjednáme si výlet opravdu na každý den.
Výlet si vybereme vždy den předem, nebo si uděláme výletní plán na každý den, uděláme společnou rezervaci, úhradu si provede každý sám, je to jednoduché, se vším poradím.
Longyearbyen
5. den
Navštívíme a můžeme si rezervovat například:
Svalbard Museum – Muzeum zobrazuje artefakty z historie Svalbardu od jeho osídlení a exponáty místních rostlin a zvířat.
North Pole Expedition Museum – muzeum vypráví o hrdinském úsilí průkopníků dosáhnout severního pólu na přelomu minulého století.
Glacier safari – Svalbard Adventures
Speedboat to Billefjorden and Nordenskiöld Glacier – Poli Arctici
Dog Sled Expedition – Svalbard Villmarkssenter
Longyearbyen
6. den
Další den doporučuji výlety:
Northern lights hunting with snowcat – Hurtigruten Svalbard
Photo tour around Longyearbyen – výlet za zvířátky za hranicemi skalních útesů do divočiny. 
Arctic Dog Sledding – 4h výlet s arktickými pejsky na saních. 
Magical Northern Lights Safari – by Snowmobile – 5h výlet za polární září na sněžném skůtru. 
Northern Lights by car – Aurora Borealis Hunt – 4h výlet autem  za polární září.
Longyearbyen
7. den
Ráno po snídani se sbalíme, zajdeme do přilehlého obchodní centra nakoupit dárečky domů a po obědě odletíme do Oslo s příletem v odpoledních hodinách, přestoupíme na let do Bruselu, odkud poletíme do Prahy s večerním příltem po 22h.
Letiště Václava Havla Praha
Letiště Václava Havla Praha

Darujte netradiční zážitek Špicberky: k severnímu pólu za příznivou cenu 63520 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Špicberky: k severnímu pólu 15. 2. 2024 (7 dní)
  • Typ zážitku: Hmotné dárky,
  • Doba trvání: 7 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Špicberky: k severnímu pólu? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky