Surfování v Maroku pro všechny

Obšťastněte jedinečným dárkem Surfování v Maroku pro všechny za zajímavou cenu 19270 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
19270 Kč
4.6 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Surfování v Maroku pro všechny

1. den
Vídeň
Agádír
Mamaafrica.surf
Po příjezdu na náš surfhouse Mamaafrica.surf se společně seznámíme a řekneme si plán nadcházejících dnů.  Mamaafrica.surf vám nabízí komplet zázemí – každé patro má plně vybavenou kuchyň, lednici a koupelnu s WC, lounge posezení uvnitř i venku a terasu na střeše s výhledem na oceán. Samozřejmě je vám k dispozici WIFI, případně tiskárna a pracovní koutek s PC pro vyřízení mailů.  
2. den
Imsouane
Seznámení se s lokalitou – Imsouane je od civilizace lehce odříznutá, avšak vyhlášená rybářská vesnička, kterou si díky rybaření oblíbil i Winston Churchill. Čeká Vás klidná surfařská atmosféra bez náporu turistů, několik kaváren a restaurací, a ty nejkrásnější západy slunce s výhledem na vlny světové kvality.
Dopoledne nás čeká wave check na surfspotech Pointe d´Imessouane a  La Cathedrale, rozdělení do skupin a lekce teorie k surfování, kterou si záhy vyzkoušíte na 1. lekci ve vodě.
O výuku se postará Martin a lokální instruktoři, kteří mluví anglicky a francouzsky. Pro ty, kteří nemluví žádným z těchto jazyků, bude připraven český support.
Večer proběhne videocoaching a promítání surfových výukových videí
3. den
Imsouane
• lekce surfingu
• skejtování na slide-surfskate
• videocoaching, surfová přednáška
4. den
Imsouane
• lekce surfingu
• free surf – kdykoliv budete chtít, je vám k dispozici surfové vybavení, aby jste sami mohli potrénovat, co jste se na lekci naučili.
Timlalin Dunes
Sandboarding
Bereme prkna a vyrážíme na výlet na písečné duny, místními nazývané i „fake Sahara“, kde si vyzkoušíte sjet dunu na surfu. Budeme zde blbnout až do západu slunce, protože toto místo, kde se setkávají obří písečné duny s oceánem, nabízí dechberoucí panoramata. Nevidět na tomto místě západ slunce by byl hřích.
Po západu slunce posedíme a pokecáme u ohně a užijeme si oblohu posetou miliony hvězd.
5. den
Imsouane
Cestou do Essauiry se vám naskytne pohled na kozy pasoucí se na stromech (ožírají argany, ze kterých se vyrábí marocké zlato – tolik proslulý arganový olej).  Tento obrázek je typický pro oblast kolem Essauiry, jelikož argany nikde jinde v Maroku téměř nepotkáte. 
As-Sawíra
Essaouira – nádherná městská pevnost nad Atlantským oceánem, jejíž historie sahá až do 5. století př. n. l., Stará medína – zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO – vás uchvátí svými úzkými uličkami, drobnými obchůdky, kavárnami a uměleckým duchem, který je cítit na každém rohu. Je to ideální místo pro nákup marockých uměleckých výrobků – keramiky, výrobků z kůže či ze dřeva.
Dominantou města je kromě medíny i starý přístav, který fungoval již za dob Féničanů a Kartaginců. Z přístavu je nádherný výhled na městské opevnění, na kterém stále ještě stojí děla z 18. století. Toto bílé městečko získalo na popularitě ve 20. století poté, co si jej zamilovali Frank Zappa či Jimi Hendrix
6. den
Imsouane
• lekce surfingu
• free surf
• večer videocoaching, společné grilování
7. den
Imsouane
• lekce surfingu
• večer vyhlášení  the best of the best,  promítání  fotek z celého týdne, good bye party
8. den
Imsouane
Agádír
Vídeň

Darujte originální zážitek Surfování v Maroku pro všechny za zajímavou cenu 19270 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Surfování v Maroku pro všechny 25. 11. 2023 (8 dní)
  • Typ zážitku: ,
  • Doba trvání: 8 dní
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Surfování v Maroku pro všechny? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky