Thajsko

Podarujte netradičním zážitkem Thajsko za příjmemnou cenu 48360 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
48360 Kč
4.7 / 5 (7 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Thajsko

1. den
Letiště Bangkok-Suvarnabhumi

den se všcihni setkáme na letišti. Buď v Praze a nebo ve Vídni. Když odlétáme z Vídně, tak už tam se přesouváme společně. Jezdíme autobusy (Flixbus/Regiojet), někdo jede z Prahy a ostatní přistupují po cestě. Na letišti můžeme/nemusíme skočit do salónku, dáme skleničku a všichni se seznámíme. Pak už vyrazíme do Bangkoku. 

2. den
Krabi
Po příletu do Krabi nasedneme na autobus, který nás doveze do části Ao Nang. Autobus stojí do 50kč a řidič nás vysadí přímo před ubytováním. Za mě je Ao Nang nejlepší místo, kde se na Krabi dá ubytovat. Je tam hezká pláž, žije to tam, všude jsou masážní salony, kde si dopřejeme hodinovou masáž za v přepočtu 160kč a taky je tam spousta streetfoodových marketů. Ubytování se nazývá Poonsiri Resort Aonang-SHA Extra Plus a přikládám fotky. Hotel má 4 hvězdy a  ceně je i snídaně. 
3. den
Khlong Haeng
Jeden z nejvyšších vodopádů v Krabi, měří až 500 metrů na výšku. Voda, která tryská z vodopádu Khlong Haeng, pochází z malého pramene v nejvyšší hoře Krabi, Theo Bencha Peak. Vstupné 100 bht. Doprava buď na skútrech/tuktukem/minivanem. 
4. den
Ko Poda
Vyrazíme na výlet s názvem  – „4 islands trip“ = Koh Poda, Tup island, Chicken island, James Bond island. Jak již název napovídá, jedná se o tour pos ostrovech. Jeden hezčí než druhý, krásná tyrkysová voda. Oběd na jednom z ostrovů (bývá v ceně výletu). 
5. den
Pláž Railay
Railey je malý poloostrov mezi Krabi a Ao Nang. Je přístupný pouze lodí kvůli vysokým vápencovým útesům, které odřezávají přístup na pevninu. Tyto útesy přitahují horolezcez celého světa, ale oblast je oblíbená také díky krásným plážím a klidné relaxační atmosféře.  Navštívíme pláž Phra Nang a posvátnou jeskyni. 
6. den
Krabi
Poslední den na Krabi strávíme kurzem vaření thajské kuchyně a večer si dáme trénink thajského boxu s trenérem. Jinak to bude volnější den – koupání, opalování, masáže.. 🙂
7. den
Ko Phi Phi Don
Lodí se přesuneme na Koh Phi Phi. 3 noci strávíme na Koh Phi Phi Don v hotelu u pláže, s bezénem a opět se snídaní v ceně. Hotel se jmenuje Coco Bella Hotel, je dobře hodnocený a jeho poloha mi přijde moc fajn. 
Monkey Beach
Na Monkey beach se dá dostat kajakem pouze z našeho ostrova a tak je toho potřeba využít. Půjčíme si kajaky a vyrazíme na tuhle známou pláž plnou opic. Zátoka je poměrně malá písečná oblast a tak tam může být docela rušno. Ráda bych tam tedy vyrazila hned časně z rána, než tam lodě navezou desítky či stovky turistů z okolních letovisek. 
8. den
Maya Bay
Maya Bay je proslulá pláž ukrytá mezi vysokými skalami vystupujícími z moře na neobydleném ostrůvku Ko Phi Phi Lee. Je to krásná pláž s tyrkysovým mořem. Slavný film Pláž s Leonardem DiCapriem natáčel zrovna tady. Celý ostrov je národním parkem, platí se tedy vstup což bývá 200-300 bahtů, ale stojí za to – opět bych ale vyjěla ideálně brzy ráno, ať máme fotky bez lidí.
9. den
Phi Phi Islands
Volný den, odpočinek, masáže, koktejly.
10. den
Phuket
Lodí se přesuneme na Phuket, kde se ubytujeme 5 nocí v hotelu s bazénem na střeše. Hotel se jmenuje Hotel Clover Patong Phuket – SHA Plus, má 4 hvězdy a v ceně je opět snídaně. 
11. den
Phang-nga
První den na Phuketu se vydáme prozkoumat krásnou zátoku Phang Nga. V zátoce Phang Nga se nacházejí stovky neuvěřitelně krásných ostrůvků. V zátoce se z mělké vody tyčí přes 100 vápencových ostrůvků, které dosahují výšky až 300 m. Můžeme si půjčit kajaky a přímo mezi ostrůvky se projet. Na mělčině je možnost potkat leopardí žraloky, rejnoky anebo barakudy. Zátoka se objevila v bondovce „Muž se zlatou zbraní“ a ve filmu „Zítřek nikdy neumírá“.
Navštívíme také Wat Tham (jeskynní chrám), ve kterém se skrývá 15 metrů dlouhá socha ležícího Buddhy. 
Bangla Road
Bangla road je jednou z hlavních turistických atrakcí v Phuketu. Ulice ožívá po západu slunce, kdy je silnice uzavřena pro provoz a neonová světla a hudba přebírají vládu.Bangla Road je údajně jedním z nejlepších míst nočního života v zemi a tak se tam vydáme na večeři a malý mejdan.
12. den
Půjčíme si skútry a udeláme si menší tour na chrámy, budhu a také na krásné vyhlídky. 
The Big Buddha Image Phuket
Promthep Cape
Wat Chalong
viewpoint Chalong
13. den
Green Elephant Sanctuary Park
Vydáme se do záchranné stanice slonů. Stanice se jmenuje Green Elephant Sancutary park Phuket. Cena je 2.500 bahtů a v ceně je – krmení slonů, krátká přednáška, bahenní zábal pro slony, koupání slonů, thajský bufet, transfer z hotelu a zpět na hotel, fotky od fotografa, které pak dávají na jejich fb. 
14. den
Bangkok
Tak a je čas se vrátit zpět do Bangkoku. Poletíme z Phuketu s AirAsia (let trvá cca hodinku). Vybrala jsem ubytování v centru poblíž hlavní party ulice Khao San Road. Hotel se jmenuje D&D Inn Khaosan a snídaně je v ceně. 
15. den
Předpolsední den vyrazíme prozkoumat chrámy. Je fajn, že jsou všechny poměrně kousek od sebe. Platí se vstupné, ale myslím že do cca 1000 bahtů a za tuto cenu je vstup umožněn do všech. 
Wat Phra Kaeo
Wat Phra Chetuphon (Wat Pho)
Wat Phra Chetuphon (Wat Pho)
The Grand Palace
Wat Pak Nam
Khaosan Road
A večer nás čeká závěrečný rozlučkový mejdan na Khao San Road. Dáme si ještě Pad Thai, štíry, tarantule a pár drinků.
16. den
Tak a je tu poslední den = zpět do ČR do zimy.
Letiště Václava Havla Praha

Darujte zážitek Thajsko za příznivou cenu 48360 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: Thajsko 4. 12. 2023 (16 dní)
  • Typ zážitku: ,
  • Doba trvání: 16 dní
  • Město:

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Thajsko? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky