Ubytování v treehousu s bohatou snídaní Stráž pod Ralskem – Osečná

Potěšte jedinečným dárkem Ubytování v treehousu s bohatou snídaní Stráž pod Ralskem – Osečná za nízkou cenu 5000 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5000 Kč
4 / 5 (9 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Ubytování v treehousu s bohatou snídaní Stráž pod Ralskem – Osečná

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. 1 noc v treehousu pro 2 až 4 osoby na vás čeká v Chrastné. Standardní doba pro check-in je v 15 h, check out v 11 h. Při příjezdu na vás bude na terase čekat balíček na uvítanou, v něm bude láhev vína podle vašeho výběru, naložené maso na gril nebo špekáčky od místního řezníka, které si pak připravíte na ohništi s grilem. V ceně ubytování je také snídaňový koš, který si ráno vytáhnete pomocí lana až na terasu. A co v něm najdete? Pečivo, termosku s horkou vodou na kávu nebo čaj (ty jsou v domečku k dispozici), sýry a salámy, máslo, paštiku, med, džem, pomazánku a čerstvé ovoce a zeleninu. Dále jogurty, sladké pečivo a dobroty na cestu. Snídaňový koš je možné upravit podle vašich přání, nejpozději si to však musíte domluvit 3 dny před příjezdem. Vybavení treehousu Ralsko: 1 manželská postel a 2 patrové postele zdravotní matrace kožešiny a deky na zachlumlání + čisté povlečení základní nádobí a příbory plynová kamna suchá toaleta ohniště s grilem pískoviště a prolézačky pro děti Parkování je možné přímo v areálu za uzamykatelnou bránou. Ubytování je možné i se psy.

Darujte originální dárek Ubytování v treehousu s bohatou snídaní za přívětivou cenu 5000 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 1 noc
  • Specifikace: Ubytování v treehouse
  • Město: Stráž pod Ralskem – Osečná, Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Relax
  • Počet osob: 2-4 osoby

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Ubytování v treehousu s bohatou snídaní? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Masáže a relaxace, Zážitkové pobyty, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky Liberec, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy