Víkend v Londýně s Harry Potterem Hmotné dárky

Podarujte jedinečným zážitkem Víkend v Londýně s Harry Potterem Hmotné dárky za nízkou cenu 9340 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
9340 Kč
4.4 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Víkend v Londýně s Harry Potterem Hmotné dárky

1. den
Londýn
Vítej v Londýně! Z letiště se do centra dostaneš několika způsoby v závislosti na tom, na jaké letiště jsi přiletěl. V rámci našeho servisu ti poradíme, co bude pro tebe nejvhodnější
Westminster
Westminster toho nabízí mnoho, co kde vidět a navštívit. Určitě by ti nemělo uniknout sídlo britských panovníků Buckingham Palace, St. James‘ Park nebo Green Park,  Westminster Palace, Big Ben, sídlo britských premiérů Downing Street 10, Trafalgar Square a další.
Soho
Pomalu, ale jistě ses během procházky přesunul do části SOHO, která nabízí nespočet malebných uliček a dobrého jídla. Nezapomeň navštívit známe Picadilly Circus a následně se můžeš přemístit do Covent Garden a přes řeku se dostat k London Eye.
Když ti bude přát počasí, můžeš se vydat na výlet po řece Temži na lodi.
2. den
Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter
Ráno se pěšky přesuneš na nádraží Euston odkud pravidelně jezdí vlak na Watford Junction, odkud tě následně dopraví tématický autobus do studií k prohlídce.
Kings Cross Station
Po návratu ze studií se podíváš na Londýn z pohledu filmů o Harry Potterovi. Začneš na nádraží Kings Cross, kde se nachází nástupiště 9 a 3/4, zde se můžeš vyfotit, jak procházíš stěnou nástupiště.
Tower Bridge
Tady máš na výběr, buď se vydáš k Toweru přímo metrem nebo můžeš autobusem s jedním přestupem. Jak už víš, autobusem to bude levnější a uvidíš i něco víc z Londýna.
Můžeš si prohlídnout Tower, Tower Bridge a jejich okolí. Pokud budeš mít čas a chuť, můžeš vyrazit lodí na Greenwich a navštívit nultý poledník a přilehlý park.
Pokud tě nultý poledník nezajímá nebo ti nepřeje počasí a nebo už není čas, můžeš vyrazit na hotel nebo do některého z muzeí.
3. den
Přírodopisné muzeum
Poslední den můžeš začít procházkou skrze Hyde Park – ať už ke Kensigton Palace nebo v půlce uhnout a zamířit rovnou do Přírodopisného muzea.
Až bude čas, přesuneš se na letiště a tvůj prodloužený víkend v Londýně bude fuč. Šťastný let a zase někdy čau!

Darujte jedinečný dárek Víkend v Londýně s Harry Potterem za přívětivou cenu 9340 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí | Adrop.cz
  • Specifikace: 3 dny v Londýně s Harry Potterem ‍️ 22. 10. 2023 (3 dny)
  • Typ zážitku: Hmotné dárky,
  • Doba trvání: 3 dny
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Víkend v Londýně s Harry Potterem? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Hmotné dárky | Hasičáky