Výlet po Českém Švýcarsku na lodi a kole Děčín

Potěšte originálním zážitkem Výlet po Českém Švýcarsku na lodi a kole Děčín za výhodnou cenu 1300 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1300 Kč
4.8 / 5 (9 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Výlet po Českém Švýcarsku na lodi a kole Děčín

Aktivní odpočinek na Labi a v Českosaském Švýcarsku začíná v Kempu Děčín. Tam účastníkům zapůjčíme kánoi či raft s potřebnou výbavou a mapu se stanovišti pro přistání. Zvolit mohou tři cíle, kam se popluje: Dolní Žleb – nejseverněji položená obec v Čechách (10 km / 1,5 až 2 h na vodě + 1 h na kole) Schmilka – malebná obec na hranicích se Hřenskem (15 km / 2 až 3 h na vodě + 1,5 h na kole) Bad Schandau – proslulé německé lázeňské městečko (22 km / 4 až 5 h na vodě + 2 h na kole) Během plavby je spousta příležitostí zakotvit a osvěžit se v Labi nebo regionálním pivem. Při oddechu se vyplatí bedlivě sledovat okolí. Žijí tam totiž chránění sokoli, bobři i majestátní černí čápi. Během plavby do cíle připravíme kola na zpáteční cestu do Děčína po Labské cyklostezce. V ceně je: kánoe nebo nafukovací člun pádla, záchranné vesty a lodní pytel turistické kolo balená voda na osvěžení přeprava materiálu mapa Parkování v Kempu Děčín je zdarma. Podle vybrané cílové destinace počítejte s trváním zážitku od 3 do 7 hodin.

Darujte originální dárek Výlet po Českém Švýcarsku na lodi a kole za příznivou cenu 1300 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: Individuální
  • Specifikace: Výlet po Labi a zpět na kole
  • Město: Děčín, Ústecký kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Počet osob: 2 dospělé osoby

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Výlet po Českém Švýcarsku na lodi a kole? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené