Zážitková jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX mistrem republiky v rally Brno

Udělejte radost originálním zážitkem Zážitková jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX mistrem republiky v rally Brno za jedinečnou cenu 2490 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2490 Kč
4.6 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zážitková jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX mistrem republiky v rally Brno

Užijte si 15 minut za volantem legendárního sportovního vozu Mitsubishi Lancer EVO IX s absolutním mistrem České a Slovenské republiky v rally – Pavlem Valouškem – jako svým spolujezdcem a lektorem. A od téhle káry můžete očekávat? Pod kapotou čeká na zkrocení 390 koní a z 0 na 100 km/h to umí rozpálit za 4,1 sekundy. Devátá generace špičkového sportovního vozu Mitsubishi Lancer EVO vás také dostane pohonem 4×4, motorem 2.0 Turbo a maximální rychlostí 265 km/h. Na okreskách si ověříte jeho přesnost, na dalnici pak neuvěřitelnou dravost, zatímco vám Valda bude radit, co by ještě šlo vylepšit. Cena rally jízdy v Mitsubishi Lancer EVO IX zahrnuje: Řízení na 15 minut / 15 km Stooktanový benzín Služby instruktora Pavla Valouška, mistra České a Slovenské republiky v rally Pojištění se spoluúčastí 10 000 Kč K zážitku je možné na místě dokoupit videozáznam z jízdy (299 Kč), zbavení spoluúčasti na pojištění (399 Kč) i další spolujezdce (199 Kč za osobu).

Darujte netradiční zážitek Zážitková jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX mistrem republiky v rally za příznivou cenu 2490 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 15 minut jízdy
  • Specifikace: Svez Valdu
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Zážitková jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX mistrem republiky v rally? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín