Dárkový poukaz na zážitek

Lámete si hlavu s tím, co pořídit svým blízkým? Není nic horšího než špatně zvolený dar. Chcete se takové nepříjemnosti vyvarovat?

Darujte dárkový poukaz na zážitek! Vy jen zvolíte darovanou částku a zbytek už necháte na obdarovaném. Ten si tak sám vybere, jestli dá přednost adrenalinové zábavě například v podobě volného pádu ve větrném tunelu nebo se raději rozhodne absolvovat školu smyku, aby se naučil, jak s vozidlem zacházet v nepříznivém počasí.

Dárkový poukaz zážitek

Proč koupit dárkový certifikát?

  Možnost výběru ze stovek zážitků

  Poukaz obdržíte ihned do e-mailu. Stačí vytisknout a darovat!

  Možnost dodání dárkového balení přímo na vámi určenou adresu

  Garance vrácení peněz do 30 dní od nákupu zdarma

  Poukaz je platný 24 měsíců

  Sami si určíte darovanou částku

  Ideální dárek na poslední chvíli

  Sami vyberete hodnotu darovaného poukazu

Možnost výběru zážitkuProdloužení platnosti zdarmaOkamžitě v e-mailu

Může si také dopřát divokou jízdu ve Ferrari, poklidně si vychutnávat exkluzivní světová vína formou řízené degustace nebo si jen odpočinout při párové masáži.

Je jen na obdarovaném, kterému z těchto nezapomenutelných zážitků dá přednost. Dokonce není problém využít dárkový poukaz na více než jeden zážitek, pokud to jeho hodnota dovolí.

Sháníte dárek na poslední chvíli? Darujte zážitkový poukaz, který obdržíte obratem do své e-mailové schránky.

Dárkové balení poukazu zdarma

Pro koho je poukaz na zážitek vhodný?

Dárkový poukaz je univerzální. Z pestré palety nejrůznějších zážitků si vybere opravdu každý. V nabídce tak naleznete zážitky pro muže, pro ženy, zážitky pro páry, rodiny či celé skupiny osob.

Cena zážitkového poukazu

Poukaz je možné nabít na libovolnou částku, s minimálním vkladem 1.000 Kč.

Na své si rovněž přijdou děti nebo mladiství, kteří ještě nedosáhli 18 let. Myslíme totiž úplně na každého. Dárkový certifikát je skvělou formou dárku například k narozeninám, výročí, maturitě, sňatku, povýšení v práci, k vánocům či jako svatební dar.
Průběh koupě zážitku

Kategorie dárků: Adrenalinové zážitky   Akrobatické lety   Automobilové zážitky   Dárek k promoci   Dárky a zážitky pro seniory   Dárky k 18. narozeninám   Dárky k 20. narozeninám   Dárky k 25. narozeninám   Dárky k 30. narozeninám   Dárky k 33. narozeninám   Dárky k 35. narozeninám   Dárky k 40. narozeninám   Dárky k 45. narozeninám   Dárky k 50. narozeninám   Dárky k 60. narozeninám   Dárky k narozeninám   Dárky k Valentýnu   Dárky k výročí   Dárky pro babičku   Dárky pro bráchu   Dárky pro dědu   Dárky pro dva   Dárky pro holky   Dárky pro kamaráda   Dárky pro kamarádku   Dárky pro kluky   Dárky pro maminku   Dárky pro manžela   Dárky pro manželku   Dárky pro muže   Dárky pro páry   Dárky pro přítele   Dárky pro přítelkyni   Dárky pro puberťáky   Dárky pro šéfa   Dárky pro šéfovou   Dárky pro sestru   Dárky pro tátu   Dárky pro tchýni   Dárky pro učitele   Dárky pro učitelku   Dárky pro ženy   Gurmánské zážitky   Kurzy vaření   Letecké simulátory   Letecké zážitky   Lety balónem   Masáže a relaxace   Originální dárky   Povolání na zkoušku   Skupinové zážitky   Sportovní zážitky   Svatební dary   Tandemové seskoky   Únikové hry   Vánoční dárky   Víkendové pobyty   Vojenské zážitky   Vyhlídkové lety   Wellness pobyty   Zážitkové agentury   Zážitkové jízdy   Zážitky Brno   Zážitky Hradec Králové   Zážitky k narozeninám   Zážitky k Vánocům   Zážitky Most   Zážitky Olomouc   Zážitky Ostrava   Zážitky Praha   Zážitky Příbram   Zážitky pro muže   Zážitky pro rodiče   Zážitky pro ženy

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín