Dárkový poukaz na zážitek

Dárkový poukaz na zážitek

Dárkový poukaz na zážitek

od 1.000 Kč
Možnost výběru zážitku
Prodloužení platnosti zdarma
Okamžitě v e-mailu
Lámete si hlavu s tím, co pořídit svým blízkým? Není nic horšího než špatně zvolený dar. Chcete se takové nepříjemnosti vyvarovat?

Darujte dárkový poukaz na zážitek! Stačí jen zvolit požadovanou částku a zbytek už nechte na obdarovaném. Ten si tak sám vybere, jestli dá přednost adrenalinové zábavě například v podobě volného pádu ve větrném tunelu nebo se raději rozhodne absolvovat školu smyku, aby se naučil, jak s vozidlem zacházet v nepříznivém počasí.

Může si také dopřát divokou jízdu ve Ferrari, poklidně si vychutnávat exkluzivní světová vína formou řízené degustace nebo si jen odpočinout při masáži pro páry.

Je jen na obdarovaném, kterému z těchto nezapomenutelných zážitků dá přednost. Dokonce není problém využít dárkový poukaz na více než jeden zážitek, pokud to jeho hodnota dovolí.

Sháníte dárek na poslední chvíli? Darujte zážitkový poukaz, který obdržíte obratem do své e-mailové schránky.

Pro koho je poukaz na zážitek vhodný?

Dárkový poukaz je univerzální. Z pestré palety nejrůznějších zážitků si vybere opravdu každý. V nabídce tak naleznete zážitky pro muže, pro ženy, zážitky pro páry, rodiny či celé skupiny osob.

Cena zážitkového poukazu

Poukaz je možné nabít na libovolnou částku, s minimálním vkladem 1.000 Kč.

Na své si rovněž přijdou děti nebo mladiství, kteří ještě nedosáhli 18 let. Myslíme totiž úplně na každého. Poukaz na zážitek je skvělou formou dárku například k narozeninám, výročí, maturitě, sňatku, povýšení v práci a samozřejmě k vánocům.

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín