Zážitky pro novomanžele

To, že se novomanželům jako svatební dar dávají finance, je v dnešní době samozřejmost. Co ale vybočit ze zaběhnutých standardů a obdarovat novomanžele poněkud netradičně? Rozhodně je příjemně překvapíte a uděláte jim radost.

V případě, že ve vašem slovníku nenajdete pojem předsvatební dar, měli byste to napravit. Lidé se nechávají oddávat na úřadech, v prostředí stylových stodol, na louce, v kostele i na zámcích. Všichni se shodneme na tom, že svatba je pro každý pár nezapomenutelný a velmi důležitý okamžik. Co ho ale udělat ještě výjimečnější? Svatba v horkovzdušném balonu tento účel rozhodně splní. Díky vám bude jejich den ještě úžasnější, než si představovali.

A co třeba dopřát novomanželům malé “předlíbánky”? Luxusní wellness pobyt na Šumavě zní fantasticky, stejně tak relaxační pobyt v Bechyni.

Novopečeným manželům dopřát také gastronomický zážitek, který jen tak nezapomenou. Milovníci sushi ocení exkluzivní šestichodovou degustaci sushi ve vynikající restauraci či thajskou sedmichodovou degustaci pro milovníky Asie.

Další oblíbené zážitky

 


V kategorii Zážitky pro novomanžele najdete 134 nejlepších zážitků a dárků dostupných po celé České republice.