Domácí párování čokolády s čokoládovnou Janek + krabice čokolád a pralinek + lahev vína, rum a balíček kávy

Potěšte své blízké jedinečným zážitkem Domácí párování čokolády s čokoládovnou Janek + krabice čokolád a pralinek + lahev vína, rum a balíček kávy za příjmemnou cenu 2599 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2599 Kč
4.7 / 5 (6 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Domácí párování čokolády s čokoládovnou Janek + krabice čokolád a pralinek + lahev vína, rum a balíček kávy

Připravili jsme pro vás exkluzivní degustační balíček, který vás provede světem čokolády, aniž byste museli vytáhnout paty z bytu. K tomu vás ještě naučíme čokoládu párovat s kvalitním alkoholem a kávou. Připravte se na pořádnou porci čokolády, pralinek, krémů a lanýžů. A k tomu už si rovnou přichystejte skleničku na červené víno a rumového panáka. O vše ostatní už se postaráme spolu s čokoládovými profíky. Už se vám sbíhají sliny? Tak hurá na to! 🙂 

Darujte dárek Domácí párování čokolády s čokoládovnou Janek + krabice čokolád a pralinek + lahev vína, rum a balíček kávy za příznivou cenu 2599 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 2599 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Domácí párování čokolády s čokoládovnou Janek + krabice čokolád a pralinek + lahev vína, rum a balíček kávy? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín