Dárkový balíček čokolád, vína, rumu a kávy + videodegustace s čokoládovovnou Janek

Udělejte radost jedinečným dárkem Dárkový balíček čokolád, vína, rumu a kávy + videodegustace s čokoládovovnou Janek za nízkou cenu 2599 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2599 Kč
4.6 / 5 (23 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Dárkový balíček čokolád, vína, rumu a kávy + videodegustace s čokoládovovnou Janek

Nejsladší dárek, který letos můžete darovat. Tento exkluzivní degustační balíček vás provede světem čokolády, aniž byste museli vytáhnout paty z bytu. Šest tabulek čokolády. Dvacet čokoládových pralinek rozplývajících se na jazyku. Sklenice lískooříškového krému, bez které už se neobejde žádná vaše snídaně. A k dokonalosti přidáváme lahev Merlotu, panáka rumu Diplomatico a balíček kávy Peru. Všechno samozřejmě namícháno tak, aby to podpořilo už tak božské chutě čokolád. Celý zážitek završí videodegustace s hlavním čokolatiérem z čokoládovny Janek.

Darujte zajímavý dárek Dárkový balíček čokolád, vína, rumu a kávy + videodegustace s čokoládovovnou Janek za zajímavou cenu 2599 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 2599 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Dárkový balíček čokolád, vína, rumu a kávy + videodegustace s čokoládovovnou Janek? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín