Dárkový balíček pěti druhů kávy s pražírnou DOUBLESHOT + videodegustace s baristkou

Pobavte zážitkovým dárkem Dárkový balíček pěti druhů kávy s pražírnou DOUBLESHOT + videodegustace s baristkou za perfektní cenu 999 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
999 Kč
4.4 / 5 (8 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Dárkový balíček pěti druhů kávy s pražírnou DOUBLESHOT + videodegustace s baristkou

Nemá zde někdo chuť na pravou brazilskou kávu? 🙂 Nebo etiopskou? Nebo třeba kávu z Kostariky? Díky tomuhle balíčku budete mít doma zásobu těch nejlepších kávových směsí jak na přípravu espressa tak filtrované kávy. Celkem 5 balíčků světové kávy upražené českou pražírnou doubleshot, která má přehled o každém zrnku, které se v tomto degustačním balíčku nachází. A k tomu videodegustace, ve které vás zkušená baristka jednotlivými vzorky provede. Ideální dárek pro všechny kavárenské povaleče 🙂 

Darujte jedinečný dárek Dárkový balíček pěti druhů kávy s pražírnou DOUBLESHOT + videodegustace s baristkou za přívětivou cenu 999 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 999 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Dárkový balíček pěti druhů kávy s pražírnou DOUBLESHOT + videodegustace s baristkou? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín