Dárkový balíček šesti druhů vín od Pierra Richarda a Gérarda Depardieu + videodegustace se someliérem

Obdařte zážitkovým dárkem Dárkový balíček šesti druhů vín od Pierra Richarda a Gérarda Depardieu + videodegustace se someliérem za příznivou cenu 2740 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2740 Kč
4.7 / 5 (21 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Dárkový balíček šesti druhů vín od Pierra Richarda a Gérarda Depardieu + videodegustace se someliérem

Hledáte dárek, který určitě zachutná všem? Připravili jsme pro vás tento speciální degustační balíček, ve kterém najdete vína přímo z vinic ikon francouzského filmu – Pierra Richarda a Gérarda Depardieu. Od každého tři různé lahve vína. Celkem šest druhů. Aby byl zážitek kompletní, dostanete od nás i odkaz na videodegustaci, ve které vás zkušený someliér ochutnávanými vzorky provede. Tenhle speciální zážitkový balíček je ideální dárek pro všechny vinaře a milovníky francouzského filmu.

Darujte netradiční zážitek Dárkový balíček šesti druhů vín od Pierra Richarda a Gérarda Depardieu + videodegustace se someliérem za přívětivou cenu 2740 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 2740 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Dárkový balíček šesti druhů vín od Pierra Richarda a Gérarda Depardieu + videodegustace se someliérem? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín