Zážitky.cz – recenze a zkušenosti

Vznik společnost Zážitky.cz se datuje do roku 2008. Od té doby má na svém kontě takřka 50 tisíc realizovaných zážitků a v současnosti mohou zákazníci vybírat z bohaté nabídky stovek různých zážitků.

Logo Zážitky.cz
široký sortiment nabízených zážitků
výměna zážitku zdarma
platnost zážitku 24 měsíců
Navštívit Zážitky.cz 

Nejprodávanější zážitky

Přehled zážitků

Pokud si na webu www.zazitky.cz otevřete nabídku s názvem Kategorie, otevře se vám podrobné členění zážitků dle různých parametrů. Jednotlivé zážitky jsou tematicky rozřazeny následovně:

 • Automobilové – terénní vozy, supersporty a škola smyku
 • Povolání na zkoušku
 • Vzdušné zážitky – pilotování, letecké simulátory, lety vyhlídkové, akrobatické a balónové, větrný tunel a tandemové seskoky
 • Masáže a relaxace – thajské, bali a tantra masáže, pivní lázně, proměny, kultura
 • Gurmánské zážitky – kurzy vaření a degustace
 • Sportovní zážitky – vodní zážitky, bungee skoky, segway, horolezectví, zážitky na sněhu a zážitky se zvířaty
 • Zážitkové pobyty – wellness, lázeňské, relaxační, romantické, pobyty na zámku, pobyty na horách
 • Vojenské zážitky – paintballové střílení, zážitky k přežití
 • Únikové hry
 • Zážitky ve virtuální realitě
 • Zážitky na doma – domácí degustace, partnerské semináře, domácí zážitkové kurzy

Dále je zde možnost zobrazit konkrétní zážitky podle těchto požadavků: Věk, Sezóna, Pro koho, Typ (relaxační, adrenalinové, vzdělávací), Příležitost, Druh (netradiční, originální, romantické…), Cena a Místo (členění dle krajů).

Návštěvník si může procházet zážitky také podle dalšího třídění, a to: Novinka, Zážitky v akci, Exkluzivně u Zážitky.cz, Viděli jste v TV, Zážitky na doma a Všechny zážitky.

Výpis zážitků z konkrétní kategorie je možné dále filtrovat podle kraje a maximální ceny. Rovněž je lze třídit od těch nejlevnějších či nejdražších, případně dle oblíbenosti.

Doplňkové služby

Standardní designové balení je zdarma, luxusní dárková krabička za příplatek. V obou variantách je součástí poukaz doplněný obrázkem a popisem zážitku, ale také kartička pro vaše věnování.

Společnost poskytuje i dárkový poukaz, kdy si až sám obdarovaný vybírá konkrétní zážitek. Hodnota poukazu se pohybuje v rozmezí od 1.000 do 25.000 Kč.

Specializovaná nabídka pro firmy se nachází na samostatném webu firemni.zazitky.cz. Klient si zde může vybírat z firemních dárků či firemních akcí, nechybí ani zajímavé motivační programy.

Platba, způsob dodání a záruka

Objednávku lze zaplatit platební kartou online nebo klasickým bankovním převodem. Dalším způsobem je platba prostřednictvím benefitního systému, společnost totiž akceptuje celou řadu poukázek (Flexi pass, Relax pass, Focus pass, Dárkový pass, Bonus pass, Unišek, CadHoc, Edenred Benefits, Edenred Compliments, Edenred Multi a Edenred Sport&Kultura).

Zásilku je možno zaslat elektronicky, klient si ji může případně také osobně vyzvednout v pražské kamenné pobočce nebo využít některou z přepravních společností (Česká pošta, EMS Česká pošta, kurýrní společnost a Zásilkovna).

Pokud je zakoupený poukaz nevhodným darem, lze jej zdarma a bez udání důvodu vrátit ve lhůtě trvající 60 dní od zakoupení.

Platnost zážitkových poukazů činí 2 roky.

Při zakoupení zážitku má zákazník možnost si rovnou sjednat také odpovídající úrazové pojištění, a to pro všechny osoby, které se budou zážitku účastnit.

Celkové shrnutí

Webové stránky mají jednoduchý čistý design, dominantní barvou je fialová. Úvodní stránka není zbytečně zahlcená textem, proto umožňuje návštěvníkům velmi rychlou orientaci. Rozdělení jednotlivých zážitků podle témat je dostačující. U každého členění nechybí ani údaj o tom, kolik zážitků se v dané skupině nachází.

Popis konkrétního zážitku je vyčerpávající a obsahuje všechny důležité údaje. Bližší představu o průběhu zážitku poskytuje bohatá fotodokumentace a mnohdy i videozáznam.

Poplatek za případné prodloužení platnosti poukazu se může zdát poměrně velký v případě, kdy je samotný zážitek z těch levnějších.

Shrnutí

Výhody

  široký sortiment nabízených zážitků

  výměna zážitku zdarma

  zážitek lze uplatnit po dobu 24 měsíců

  pokročilé možnosti filtrování

  možnost sjednání úrazového pojištění

Nevýhody
  omezená nabídka zážitků pro ženy

Kontakty

Zážitky.cz s.r.o.

Telefon: +420 222 313 010
E-mail: info@zazitky.cz
Web: www.zazitky.cz
Otevírací doba: pondělí – pátek 10:00 – 17:00
Rezervaci termínů pro zakoupené zážitky provedete zde: zazitky.cz/mampoukaz

Zaujala vás zážitková agentura Zážitky.cz? Prohlédněte si jejich nabídku.
Navštívit Zážitky.cz 

Máte vlastní zkušenost se zážitkovou agenturou Zážitky.cz? Podělte se prosím s ostatními o své hodnocení či recenzi v komentářích.

Kategorie dárků: Zážitkové agentury

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín