Adrop.cz – recenze a zkušenosti

Společnost Adrop s.r.o. existuje na českém trhu již od roku 2005. Tehdy byla jednou z vůbec prvních firem, které se specializovaly na zprostředkování zážitků. Kromě České republiky působí rovněž na sousedním Slovensku.

V současnosti se společnost zaměřuje na poskytování zážitkových dárků pro muže. Kromě internetového prodeje má i kamennou pobočku, která se nachází v Liberci.

Logo Adrop.cz
široký sortiment nabízených zážitků
výměna zážitku do 90 dní zdarma
pokročilé možnosti filtrování
Navštívit ADROP.cz 

Nejprodávanější zážitky

Přehled zážitků

Orientaci především na mužské zákazníky dokládá také samotný charakter nabízených zážitkových dárků. Ty jsou pro větší přehlednost rozčleněny do deseti základních kategorií:

  • Auto-moto (škola smyku, čtyřkolky, vznášedla, netradiční jízdy)
  • Vzduch (vyhlídkové lety, paragliding, tandemové seskoky)
  • Pobyty a relaxace (masáže, pobyty, agroturistika, pivní lázně)
  • Adrenalin (ve vzduchu, ve vodě, za volantem, bungee jumping, army,)
  • Netradiční (kurzy, povolání na zkoušku, virtuální realita)
  • Sport (potápění, golf, lezení a mnoho dalšího)
  • Gurmán (degustace, kurzy vaření)
  • Pánská jízda
  • Únikové hry (venkovní, hororové nebo plné alkoholu)
  • Zážitky až domů (online zážitky a hmotné dárky)

K usnadnění výběru konkrétního zážitku slouží Dárkový průvodce. Ten nabídku postupně filtruje podle preferencí zákazníka, a to podle volby kraje, charakteru obdarovaného a ceny.

Obdobný způsob filtrování zážitků umožňuje Mapa zážitků, kde lze upravovat výběr podle ještě většího množství parametrů. Kromě lokality je možné navolit libovolné cenové rozmezí, prostředí konání zážitku (například na sněhu, u piva apod.), charakter obdarovaného, skupinu (převládají zážitky pro jednotlivce, ale nechybí ani ty určené pro pár, rodinu, partu nebo děti), délku trvání (od hodinových až po vícedenní) a roční období.

V hlavní liště najde návštěvník také Tip na dárek (obsahuje konkrétní tipy na zážitek podle druhu, příležitosti a také toho, pro koho je určen). Dále je zde Blog, ve kterém jsou především články podrobně přibližující konkrétní zážitky.

Doplňkové služby

Zákazník má na výběr ze čtyř možných způsobů dárkového balení: standardní dárková obálka, skládačka, vtipné balení na způsob toaletního papíru nebo bedna s páčidlem.

Zakoupit lze také univerzální dárkový poukaz, a to v hodnotách od 500 Kč až po 25.000 Kč.

Společnost nabízí službu vytvoření individuální nabídky na míru dle konkrétních požadavků, což je výhodné například pro zaměstnavatele.

Pokud si v obchodě objednáte zážitkový dárek, obdržíte poukázku na slevu v hodnotě 100 Kč určenou pro další nákup, s platností 6 měsíců.

Platba, způsob dodání a záruka

Platbu lze provést všemi běžnými způsoby včetně dobírky, platby kartou či bankovního převodu. Společnost akceptuje rovněž poukázky Chèque Déjeuner, Edenred a Sodexo pass, přímo na liberecké pobočce může nákup proběhnout také v hotovosti.

Poukaz na zážitek může být zaslán elektronicky e-mailem nebo některou z následujících přepravních společností: PPL, Zásilkovna, expresní kurýrní služba Messenger. Zásilka je obvykle dodána již do druhého pracovního dne, v případě Prahy to může být tentýž den.

Jestliže se člověk netrefí do vkusu obdarovaného, má celkem 90 dní na vrácení poukazu zdarma. Alternativním řešením je výměna poukazu za jiný zážitek.

Platnost poukazu činí 1 rok, za poplatek je možné poukaz prodloužit až na 2 roky.

Rezervaci termínů pro zakoupené zážitky provedete zde: www.adrop.cz/rezervace

Celkové shrnutí

V současnosti nabízí společnost Adrop více než 400 různých zážitků, přičemž cílí především na mužské zákazníky. Tomu odpovídá i samotný charakter zážitků, poměrně bohatý výběr je například v oblasti auto-moto, army, adrenalinových a dalších sportů.

Na první pohled působí webové stránky čistým a uspořádaným dojmem. Jejich dominantní barvou je pro lidské oko příjemný temně modrý odstín, vkusně doplněný o oranžovou a bílou barvu. Vyzdvihnout lze precizní členění na kategorie a podkategorie, stejně jako celkovou přehlednost. Není příliš složité se na stránkách zorientovat, a tak návštěvník většinou intuitivně rychle najde informaci, kterou zrovna hledá.

Přínosem je bezesporu Dárkový průvodce a především Mapa zážitků pro snadné filtrování dle preferencí jednotlivce. Potěšujícím bonusem je prodloužená lhůta pro vrácení poukazu zdarma až na 90 dní. Na druhou stranu poplatek za roční prodloužení platnosti poukazu činí 600 Kč, což je v případě zážitku z nižší cenové hladiny poměrně hodně.

Konkrétní zážitky jsou popsány zcela dostatečně, u většiny z nich je na výběr více různých variant. Zajímavostí jsou i netradiční formy dárkového balení.

Shrnutí

Výhody

  široký sortiment nabízených zážitků

  výměna zážitku do 90 dní zdarma

  pokročilé možnosti filtrování

Nevýhody
  omezená nabídka zážitků pro ženy

Kontakty

Adrop s.r.o.
Železná 830/12a
460 01, Liberec

Telefon: +420 484 800 980
E-mail: info@adrop.cz
Web: www.adrop.cz

Otevírací doba: pondělí – pátek 9:00 – 17:00

Zaujala vás zážitková agentura Adrop.cz? Prohlédněte si jejich nabídku.
Navštívit Adrop.cz 

Máte vlastní zkušenost se zážitkovou agenturou Adrop.cz? Podělte se prosím s ostatními o své hodnocení či recenzi v komentářích.

Kategorie dárků: Zážitkové agentury

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín