Tandemový seskok padákem z letadla

Tandemový seskok padákem

3.999 Kč
Určeno pro 1 osobu
Platnost zážitku 12 měsíců
Možnost výměny

Prodloužení platnosti zdarma
Okamžitě v e-mailu

Popis zážitku

Sedíte v letadle. Stoupáte do výšky až 4.000 metrů. Ne, není to vyhlídkový let. Srdce buší jako o závod. Vykročíte a už letíte volným pádem šílenou rychlostí až 200 km/h směrem k zemi.

Tandemový skok padákem
Zažít něco jedinečného v sobě skrývá mnoho pozitiv. Nejenom, že vyzkoušíte něco úplně nového, ale také získáte zážitek na celý život. Jedním z takových je určitě tandemový seskok padákem, který si budete zaručeně pamatovat ještě dlouhá léta. Lidé odjakživa chtěli napodobit ptáky a vyzkoušet si, jaké to je létat. Zprostředkovat klasické létání sice ještě neumíme, ale každý si může vyzkoušet skok padákem z výšky 4.000 metrů. Vychutnejte si okolo 45 sekund volného pádu a poté až deset minut krásného vyhlídkového letu s padákem. Není nad to pohlédnout na matičku zemi z ptačího pohledu, vydat se do oblak a mít vše jako na dlani. Garantujeme vám, že na seskok padákem jen tak nezapomenete.

Historie skoků padákem
Seskoky s padákem patří určitě především do moderní doby, ale málokdo ví, že první myšlenka padáku vznikla již v 15. století. První návrh vytvořil Leonardo da Vinci, jehož myšlenka byla v dalších stoletích zdokonalována. Francouz Garnerin jako první seskočil s padákem z výšky 700 metrů a vysloužil si obdiv. Do té doby proběhlo mnoho pokusů, kdy místo lidí byly padáky testovány na zvířatech. Během druhé světové války byl padák důležitou výbavou všech parašutistů a plnil v misích velice důležitou roli. Při památném vylodění v Normandii hrály padáky důležitou roli a napomohly úspěchu spojeneckých jednotek. Od té doby se stále více zdokonalovaly civilní padáky a staly se tak dostupné pro širokou veřejnost.

Pokud se chystáte na skok padákem, doporučujeme vám zaplatit doplatek za video dokumentaci. Budete tak mít krásnou vzpomínku na jedinečný seskok, na kterém bude zaznamenáno vše důležité, včetně vašich emocí před skokem a během něj. Před samotným skokem si vyslechnete poučení pro skok, při kterém ale v podstatě nebudete muset nic dělat, jen si vychutnávat jedinečný volný pád a vyhlídkový let.

Varianty zážitku Tandemový seskok padákem

  • Tandemový seskok padákem (Most), 1 osoba, 3 hodiny: 4.299 Kč
  • Tandemový seskok padákem (Kolín), 1 osoba, 3 hodiny: 3.999 Kč
  • Tandemový seskok padákem (Mladá Boleslav), 1 osoba, 3 hodiny: 4.499 Kč
  • Tandemový seskok padákem (Příbram), 1 osoba, 3 hodiny: 4.299 Kč
  • Tandemový seskok padákem (Prostějov), 1 osoba, 3 hodiny: 4.599 Kč
  • Tandemový seskok padákem (Hradec Králové), 1 osoba, 3 hodiny: 4.999 Kč

Co potřebujete vědět

Místo konání Most (okres Most), Příbram (okres Příbram), Kolín (okres Kolín), Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav), Hradec Králové (okres Hradec Králové), Prostějov (okres Prostějov)
Kdy lze uskutečnit březen – říjen (dle klimatických podmínek)
Počet osob 1
Délka trvání 3 hodiny
Co si obléci Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a při chladném počasí se mohou hodit tenké rukavice.
Omezení Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční chorobou, a to ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 100 kg (Mladá Boleslav, Hradec Králové, Prostějov), 110 kg (Most), 115 kg (Kolín), 130 kg (Příbram). Děti a mládež do 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce.

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Máte zkušenost se zážitkem Tandemový seskok padákem? Podělte se s námi v komentáři o krátkou recenzi.
Možnost výměnyProdloužení platnosti zdarmaDárkové baleníOkamžitě v e-mailu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín