Tandemový seskok padákem

Sedíte v letadle. Stoupáte do výšky až 4.000 metrů. Ne, není to vyhlídkový let. Srdce buší jako o závod. Vykročíte a už letíte volným pádem šílenou rychlostí až 200 km/h směrem k zemi.

Cena školy tandemového seskoku

Ceny za zážitek se liší v závislosti na lokalitě konání a provozovateli zážitku.

Možnost výměny    Prodloužení platnosti zdarma    Okamžitě v e-mailu

Popis zážitku – tandemový skok padákem

Zažít něco jedinečného v sobě skrývá mnoho pozitiv. Nejenom, že vyzkoušíte něco úplně nového, ale také získáte zážitek na celý život. Jedním z takových je určitě tandemový seskok padákem, který si budete zaručeně pamatovat ještě dlouhá léta. Lidé odjakživa chtěli napodobit ptáky a vyzkoušet si, jaké to je létat.

Tandemový seskok padákem
Užijte si skok s padákem se zkušeným instruktorem

Zprostředkovat klasické létání sice ještě neumíme, ale každý si může vyzkoušet skok padákem z výšky 4.000 metrů. Vychutnejte si okolo 45 sekund volného pádu a poté až deset minut krásného vyhlídkového letu s padákem. Není nad to pohlédnout na matičku zemi z ptačího pohledu, vydat se do oblak a mít vše jako na dlani. Garantujeme vám, že na seskok padákem jen tak nezapomenete.

Historie skoků padákem

Seskoky s padákem patří určitě především do moderní doby, ale málokdo ví, že první myšlenka padáku vznikla již v 15. století. První návrh vytvořil Leonardo da Vinci, jehož myšlenka byla v dalších stoletích zdokonalována. Francouz Garnerin jako první seskočil s padákem z výšky 700 metrů a vysloužil si obdiv. Do té doby proběhlo mnoho pokusů, kdy místo lidí byly padáky testovány na zvířatech.

Během druhé světové války byl padák důležitou výbavou všech parašutistů a plnil v misích velice důležitou roli. Při památném vylodění v Normandii hrály padáky důležitou roli a napomohly úspěchu spojeneckých jednotek. Od té doby se stále více zdokonalovaly civilní padáky a staly se tak dostupné pro širokou veřejnost.

Pokud se chystáte na skok padákem, doporučujeme vám zaplatit doplatek za video dokumentaci. Budete tak mít krásnou vzpomínku na jedinečný seskok, na kterém bude zaznamenáno vše důležité, včetně vašich emocí před skokem a během něj. Před samotným skokem si vyslechnete poučení pro skok, při kterém ale v podstatě nebudete muset nic dělat, jen si vychutnávat jedinečný volný pád a vyhlídkový let.

Nejčastější dotazy ke skoku padákem v tandemu

Místo konání Most, Příbram, Kolín, Plzeň, Hořovice, Mladá Boleslav, Jirkov, Roudnice nad Labem, Prostějov, Strakonice, Hluboká nad Vltavou, Vyškov, České Budějovice, Znojmo, Tábor, Klatovy, Mladá Boleslav, Liberec
Kdy lze uskutečnit březen – říjen (dle klimatických podmínek)
Počet osob 1
Délka trvání 3 hodiny
Pořízení záznamu možnost přikoupení focení a natáčení buď z handy kamery, případně od externího fotografa/kameramana
Co si vzít s sebou Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a při chladném počasí se mohou hodit tenké rukavice.
Omezení Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční chorobou, a to ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 100 kg (Mladá Boleslav, Prostějov), 110 kg (Most), 115 kg (Kolín), 130 kg (Příbram). Děti a mládež do 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce.

 

Máte zkušenost se zážitkovým tandemovým seskokem padákem? Podělte se s námi v komentáři o krátkou recenzi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín