Tandemový seskok padákem v Rakousku: Zell am See Zahraničí Zell Am See

Udělejte radost jedinečným dárkem Tandemový seskok padákem v Rakousku: Zell am See Zahraničí Zell Am See za příjmemnou cenu 5500 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5500 Kč
5 / 5 (9 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Tandemový seskok padákem v Rakousku: Zell am See Zahraničí Zell Am See

Tandemový seskok je jedinečná příležitost vyskočit si z letadla a zažít paráááádní euforii z volného pádu. Nejdříve proběhne krátká instruktáž, co při skoku dělat a co raději nedělat. Pak přijde na řadu oblíkačka do výstroje a nástup do letadla. Ve výšce 3 000 až 4 000 metrů se vyskočí a nastává očekávaný volný pád, který trvá zhruba jednu minutu v rychlosti až 200 km/h. Po otevření padáku následuje 10 až 15 minut letu a kochání nádhernou krajinou okolo rakouského Zell am See. Po dohodě s instruktorem lze vyzkoušet ovládání padáku a vzít let do vlastních rukou. Celý zážitek trvá přibližně 3 hodiny, tak s tím při plánování počítejte. Cena tandemového seskoku zahrnuje: instruktáž zapůjčení kombinézy a vybavení vyhlídkový let cestou nahoru zkušeného parašutistu jako parťáka pro seskok 1 minutu volného pádu až 200 km/h přibližně 10 minut kochání se krajinou s otevřeným padákem

Darujte zajímavý dárek Tandemový seskok padákem v Rakousku: Zell am See Zahraničí za zajímavou cenu 5500 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: cca 3 hodiny
  • Specifikace: Tandemový seskok
  • Město: Zell Am See, Zahraničí
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Tandemový seskok padákem v Rakousku: Zell am See Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín