AH-1 Cobra vs. MIG-15: Vzdušný souboj Hradec Králové

Obdařte netradičním dárkem AH-1 Cobra vs. MIG-15: Vzdušný souboj Hradec Králové za příjmemnou cenu 151900 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
151900 Kč
4.3 / 5 (18 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku AH-1 Cobra vs. MIG-15: Vzdušný souboj Hradec Králové

Zážitkový let bojovým vrtulníkem Cobra proti stíhačce MIG-15 probíhá na letišti v Hradci Králové, kde se vás ujme zkušený instruktor a vše vám vysvětlí během předletového briefingu. Kromě bezpečnostních pouček se dozvíte i hromadu informací o vrtulníku a stíhačce i zajímavosti z praxe, které se jinde nedozvíte. Také se kouknete Cobře i pod kapotu, při předletové prohlídce si totiž vrtulník prohlédnete odkrytovaný. Kdy jinde se vám tohle poštěstí? Pak už na jednoho účastníka čeká 60minutový let ve vrtulníku a na druhého 20minutový let ve stíhačce. Zvolíte si výzbroj na pozemní cíle, uděláte předletovou prohlídku a pak vzhůru do boje! Zúčastníte se plánování mise a čeká vás adrenalinový let v přízemních výškách s manévry vyšší techniky pilotáže, které se používaly při manévrových vzdušných bojích a útocích na pozemní cíle. Také zažijete přistání mimo letiště a taktické působení proti technice nepřítele. A nakonec Cobru napadne rival v MIG-15 a zažijete manévrování vzdušného boje na vlastní kůži.

Darujte zážitek AH-1 Cobra vs. MIG-15: Vzdušný souboj za zajímavou cenu 151900 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 20 minut/osoba
  • Specifikace: AH1 COBRA vs. MIG 15
  • Město: Hradec Králové, Královéhradecký kraj
  • Typ zážitku: Vánoční dárky na poslední chvíli
  • Počet osob: 2 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem AH-1 Cobra vs. MIG-15: Vzdušný souboj? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín