Akrobatický tandem paragliding Moravskoslezské Beskydy

Potěšte své blízké netradičním zážitkem Akrobatický tandem paragliding Moravskoslezské Beskydy za příznivou cenu 4480 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4480 Kč
4.9 / 5 (29 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Akrobatický tandem paragliding Moravskoslezské Beskydy

Adrenalinový zážitek začíná přesunutím na startoviště, kde letec dostane podrobnou instruktáž o všem potřebném k letu. Pak už následuje přivázání k pilotovi, pár rychlých kroků a letí se! O řízení paraglidu i hladké přistání se postará zkušený paraglidista. Podle směru větru a předpovědi počasí se létá buď z Javorového vrchu, Ondřejníku-Skalky nebo Velkého Javorníku. Let trvá 15–25 minut čistého času, záleží na meteorologických podmínkách a na tom, jak vysoko letce stoupavé termické proudy vynesou. To budou panoramata! A taky pořádná akce. Kocháním to sice začíná, ale po chvíli přijde ta správná horská dráha. Trochu houpání a pak rovnou spirála s přetížením 3–4G a rychlostí až 50 km/h přímo k zemi! V ceně zážitku je pojištění i zapůjčení výbavy. Doprava na místo startu není v ceně. S sebou je potřeba pevná kotníková obuv, dlouhé kalhoty, větrovka a sluneční brýle. Měli byste vědět: Létá se od dubna do září pouze za příznivého počasí. Zážitek není vhodný pro těhotné ženy. Zdravotní omezení (např. epilepsie, kloubní náhrady, zelený zákal apod.) prokonzultuje nejprve s pilotem. Váhový limit pro let je 40–120 kg.

Darujte jedinečný dárek Akrobatický tandem paragliding za přívětivou cenu 4480 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 15-25 minut letu
  • Specifikace: 3G termický let
  • Město: Moravskoslezské Beskydy, Moravskoslezský kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Akrobatický tandem paragliding? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené