Apiterapie: Včelí terapie v sauně, masáž a relaxace na úlech Relax

Pobavte netradičním dárkem Apiterapie: Včelí terapie v sauně, masáž a relaxace na úlech Relax za příznivou cenu 1540 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1540 Kč
4.3 / 5 (20 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Apiterapie: Včelí terapie v sauně, masáž a relaxace na úlech Relax

Dvouhodinová relaxace v Apidomku v Úštěku už čeká! A jak to celé probíhá?
Po příjezdu účastníka nejprve čeká 25minutový pobyt v apisauně, která kombinuje léčivé účinky infrasauny s včelími produkty. Taková apisauna pořádně prokrví tělo a nastartuje imunitní systém. Po prohřátí a zrelaxování následují další procedury.
Další na řadě je 25minutová relaxační apimasáž. Je na výběr ze 3 typů masáží zad – z havajské Lomi Lomi, masáže lávovými kameny nebo medové masáže:

Lomi Lomi má původ na Havaji a uvolnění svalů provádí masérka pomocí předloktí. Dokáže tělo dokonale uvolnit a navodit hlubokou relaxaci. Odbourává stres a harmonizuje psychickou a fyzickou rovinu těla.

Masáž lávovými kameny (hot stone) stimuluje lymfatický sytém a krevní oběh. Pomocí nahřátých kamenů dochází k uvolnění svalů i mysli a pomáhá regeneraci celého těla.

Apiterapeutická medová masáž zbavuje stresu, svalového napětí, rozproudí lymfu a zbaví pokožku choroboplodných zárodků. Pokožka bude vyčištěná, prokrvená a připravená na samoozdravné procesy.

Jako poslední procedura je připravená 60minutová relaxace v biopoli, tedy ležení na úlech, které umí zbaví stresu a dovolí tělu nastartovat samoozdravné procesy.
Po celou dobu zážitku je k dispozici ovčelená voda k osvěžení.
Pobyt v Apidomku není vhodný pro těhotné ženy a děti do 10 let. Dále pokud u vás momentálně probíhá infekční onemocnění, máte kožní onemocnění nebo otevřené rády, křečové žíly, vysoký krevní či oční tlak, srdeční onemocnění, žaludeční vředy, nemoci kostí a zlomeniny, rakovinu nebo alergii na pyl.

Darujte dárek Apiterapie: Včelí terapie v sauně, masáž a relaxace na úlech za přívětivou cenu 1540 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Ústeckém kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Včelí relax pro královnu nebo krále
  • Typ zážitku: Relax, 1 osoba
  • Doba trvání: 2 hodiny
  • Město: Úštěk

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Apiterapie: Včelí terapie v sauně, masáž a relaxace na úlech? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Masáže a relaxace, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy