Dárek ke křtinám

Dárek na křtiny je výjimečným darem pro nově narozené dítě a jeho rodinu. Babička často hledá nejlepší dárek na křtiny, který bude symbolizovat její lásku a podporu. Kmotr je také důležitou osobou, která by měla přinést dárek na křtiny s láskou a úctou. Tyto dary jsou památkou na tento významný okamžik a budou vzpomínány po mnoho let. Přinášíme vám tipy na nejlepší dárky ke křtu pro chlapečky i holčičky.

Rychlá navigace: Šperky | dárek pro holku | dárek pro kluka | originální dárek | hračkyTipy na darky na křtinyZlatý náhrdelník na křtiny

Nejlepší dárek na křtiny

Tím nejlepších dárkem ke křtinám jsou především hodnotné předměty – pokud hledáte vhodný dárek pro holčičku, ideální bude tento dětský náhrdelník s motivem andělíčka. Je vyroben ze čtrnáctikarátového zlata a zdobí ho drobný diamant.


Stříbrné náušnice na křtiny pro holčičku

Dárek pro holčičku na křtiny

Tím nejlepších dárkem ke křtinám jsou především hodnotné předměty – pokud hledáte vhodný dárek pro holčičku, ideální bude tento dětský náhrdelník s motivem andělíčka. Je vyroben ze čtrnáctikarátového zlata a zdobí ho drobný diamant.


Stříbrný šperky na křtiny

Dárek pro kluka a holku na křtiny

Křtiny jsou nedílně spjaty s křesťanskou tématikou, tak proč ji nezakomponovat i do dárku ke křtu? Tento stříbrný náhrdelník v sobě skrývá symboly hned dva – kromě andělských křídel s drobnými zirkony také symbol nekonečna. Řetízek je navíc velikostně nastavitelný, a bude tak růst spolu s obdarovaným dítětem.


Zlatý šperk na křtiny

Dárek na křtiny od babičky

Náš seznam opět uzavřeme šperkem, který je zkrátka sázkou na jistotu. Malou slečnu obdarujte například tímto pozlaceným přívěskem s motivem srdce a anděla, který ji bude chránit na každém kroku. Opět nechybí praktický nastavitelný řetízek.Originální dárek na křtiny

Darujte opravu originální dárek na křtiny v podobě plakátu s údaji o narození dítěte.

Koupit na plakatio.cz


Hrací centrum s motivem želvy

Dárek do 500,-

Máte-li naopak trochu vyšší rozpočet, vsaďte na jistotu a pořiďte zábavný dárek ke křtinám v podobě hracího centra. Hrací centrum s motivem želvy je doplněno barevnými balónky, barevnou dekou a závěsnými textilními hračkami, se kterými bude o zábavu postaráno!


Hrací deka s hvězdičkami

Hrací deka

Pro nejmenší miminka nemusí být hrací centra tou nejlepší volbou. Největší úspěch u nich bezpochyby sklidíte darováním kvalitní hrací dečky s hrazdičkou, která dítěti pomůže již od narození s rozvojem jemné motoriky a všech smyslů. K dostání je navíc ve dvou barevných provedení pro kluky i holky.


Plyšový medvídek s nočním světlem

Neobyčejný plyšový medvěd

Radost udělá také medvídek Bruno, který toho umí ještě více! Obsahuje totiž noční světlo a zvukový modul, který umožňuje nahrání hlasu. Můžete tak na něj nahrát pro obdarované miminko nějakou zprávu či gratulaci ke křtinám, která mu za pár let připomene tento významný okamžik. 


Žluté odrážedlo pro děti

Odrážedlo pro malého sportovce

Hledáte vhodný dárek ke křtinám pro batole či dokonce předškoláka? Trefou do černého bude toto kvalitní odrážedlo 4v1 ve veselé žluté, růžové či bílé barvě. Vhodné je pro děti od jednoho roku, ale plno zábavy si s ním užijí i starší děti – stačí k odrážedlu přimontovat pedály či sundat pomocná kolečka.


Dárková krabička s jménem na křtiny

Dárková krabička s jménem

Univerzálním dárkem ke křtinám pro kluky i holčičky je tato krásná dárková krabička Baby Box. Krabici z kvalitního borovicového dřeva lze nechat opatřit motivem přímo na míru a následně do ní umístit drobné dárečky a upomínkové předměty.


Co se dává ke křtinám klukovi?

Nejlepším dárkem pro chlapce ke křtinám jsou nejrůznější dražší hračky, jako například odrážedlo, které zakoupíte do 2 000 Kč.

Co se dává ke křtinám holkám?

Holčičky můžete při křtu obdarovat jak hračkami, tak například drobnými šperky. Zejména rodiče miminka ocení nejrůznější památkové předměty, a to jak pro dívku, tak chlapce.

Jaký dárek kupuje kmotr?

Jdete dítku za kmotra či kmotru? V tom případě je vhodné zakoupit dražší dárek, jako například náušničky či řetízek. Oblíbené jsou také nejrůznější investiční předměty, jako například mince.